Lwóweckie Lato Agatowe zostało odwołane

14
5642

W dniach od 17 do 19 lipca 2020 r. w Lwówku Śląskim miało się odbyć XXIII Lwóweckie Lato Agatowe. Jednak w tym roku święto poszukiwaczy skarbów się nie odbędzie.

 

Lwóweckie Lato Agatowe (święto poszukiwaczy skarbów Ziemi) to plenerowa, międzynarodowa giełda minerałów i wyrobów jubilerskich, to także koncerty gwiazd, wesołe miasteczko, atrakcje dla dzieci i kramy z różnościami.

 

Gwiazdy Lwóweckiego Lata Agatowego

W tym roku na muzycznej scenie Lwóweckiego Lata Agatowego mieli wystąpić: w piątek Michał Szpak w sobotę zespół Classic a w niedzielę Sarsa

 

Lwóweckie Lato Agatowe odwołane

Niestety, w tym roku impreza została odwołana. To, o czym mówiło się już od dawna dziś zostało medialnie potwierdzone.– Podjęliśmy już taką decyzję, że niestety Lwóweckie Lato Agatowe przenosimy na przyszły rok. – potwierdziła w wywiadzie dla Muzycznego Radia burmistrz Szczęsna.

14 KOMENTARZE

  1. W dzisiejszej dobie, kiedy króluje koronawirus, to jest jedyna i najlepsza decyzja. Wielu z nas czeka cały rok na te dni, ale każdy rozumie, że zdrowie jest bezcenne. Poczekamy….

    • co ty gadasz za głupoty bardzo dobrze zrobiła Pani Burmistrz a to tak szybko nie minie a wiadomo co będzie w lipcu?? przyjedzie dużo ludzi i my jako mieszkańcy Lwówka chcemy żyć a taki nie wiadomo co nosi w sobie i przywiezie

  2. Do mieszkanki – nie zaoszczędzą. Oni właśnie dzięki tej imprezie dużo zarabiają!
    Druga sprawa: przynajmniej bedzie spokój i normalnie wjadę do miasta!

  3. Do Asia. Nie masz pojęcia jak robi się taką imprezę, przygotowania trwają prawie rok A na kilka miesięcy przed imprezą już wszystko musi być gotowe. W organizacji biorą udział dziesiątki osób, całąa masa spotkań, ustaleń, konsultacji itp. Biorą w tym udział ludzie, nie da się wszystkiego zrobić zdalnie. Bardzo mądra decyzja Pani Burmistrz. Pozdrawiam

  4. Jezusie rogaty!!! Pierwszy lipiec bez darcie mord, smrodu, tarabanienia ze sceny i wszechobecnego syfu! Czyli jednak są jakieś pozytywne skutki pandemii!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here