Miał przy sobie kilkadziesiąt gramów marihuany, metamfetaminy oraz haszyszu

0
1315

Lubańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie kilkadziesiąt gramów marihuany, metamfetaminy oraz haszyszu. 23- letni mieszkaniec gminy Lubań, narkotyki ukrył w kieszeni spodni w etui na kombinerki. Sprawca usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Teraz grożą mu 3 lata więzienia.

Na początku tygodnia kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu w trakcie służby zauważyli zaparkowany pojazd w pobliżu boiska orlik w Radogoszczy. W samochodzie siedziało dwóch mężczyzn znanych służbom mundurowym. Przypuszczenia mundurowych co do posiadania narkotyków przez mężczyzn okazały się trafne. Podczas przeszukania u jednego z nich, w kieszeni spodni policjanci znaleźli etui w, którym ujawnili środki odurzające. Okazało się, że mężczyzna posiadał około 31 porcji metaamfetaminy, 3 porcje marihuany oraz 4,40 grama haszyszu. Drugi z mężczyzn po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych został zwolniony do miejsca zamieszkania. 23- latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze w toku dalszej pracy operacyjnej dokonali sprawdzenia mieszkania mężczyzny, gdzie nie ujawniono rzeczy i przedmiotów pochodzących z przestępstwa.

23-letni mieszkaniec gminy Lubań usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

-/asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here