Masz Elektro- złom? Pomóż OSP

0
963

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gryfowie Śląski prowadzą akcję zbierania elektrośmieci. Jej celem jest doposażenie i remont remizy a jednocześnie pomoc w pozbyciu się zalegających na podwórkach, czy w piwnicach sprzętów RTV/ AGD, …

 

 

„Zwracamy się do Państwa o pomoc. W porozumieniu z firmą Eko-world podjęliśmy decyzję o zbiórce elektrośmieci, których sprzedaż umożliwi nam doposażenie i remont naszej strażnicy. Jedno o co prosimy, to aby przekazane rzeczy były kompletne.” – zwracają się gryfowscy strażacy.

Oddać można taki sprzęt jak: komputery, laptopy oraz pozostały sprzęt IT, a także lodówki, kuchenki, pralki, zmywarki, …, jak również telewizory, monitory, czajniki, suszarki, tostery, akumulatory, czy zwykły złom.

Jak zapewniają strażacy cały dochód zostanie przekazany na cele statutowe OSP.

W celu pozbycia się elektrośmieci a jednocześnie wsparcia druhów należy skontaktować się telefonicznie z koordynującymi akcję strażakami i umówieniem się na odbiór sprzętu.

Ryszard Nowicki – 667 206 852, Patryk Hryniewicz – 726 670 128, Patryk Kozak 535 152 774 lub Kamil Heichel 667 550 348.

„Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy. Zbiórka nie ma limitu czasowego, więc jesteśmy do dyspozycji cały rok” – zapewniają druhowie.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here