Makabryczne odkrycie w garażu Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu

0
2648

Zwłoki mężczyzny znaleziono podczas prac porządkowych w garażu należącym do Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu. Drzwi do garażu zostały zamknięte siedmioma wkrętami od zewnątrz. W środku z kolei miały zostać ślady drapania na drzwiach.

 

Odkrycia dokonano dziś rano w garażach w pobliżu skrzyżowania ulic Lubańskiej i Poniatowskiego w Zgorzelcu.

Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, dziś rano (05.05) ujawniono zwłoki mężczyzny, które znajdowały się w jednym z pomieszczeń garażowych w budynku, który należy do Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu. Pracownicy mieli przeprowadzić prace porządkowe i w ich trakcie po otwarciu jednego z pomieszczeń, ujawniono częściowo zmumifikowane ciało mężczyzny. – podaje portal NaStyku.pl

Na razie tożsamość mężczyzny nie została jeszcze ustalona. Dopiero po sekcji będzie można powiedzieć coś więcej na temat czasu zgonu oraz jego potencjalnych przyczyn.

Z nieoficjalnych informacji wiele wskazuje na to, że w znajdujących się na obrzeżach miasta garażach, często koczowały osoby bezdomne. Z relacji reportera radia RMF FM wynika, że drzwi do garażu zostały zamknięte siedmioma wkrętami od zewnątrz. W środku z kolei miały zostać ślady drapania na drzwiach. Częściowo odgięta była również blacha. Czy tak było w rzeczywistości, dowiemy się z wyników śledztwa.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here