Mają nową drogę

9
1656

Jedno z zaplanowanych przez Gminę Gryfów Śląski na bieżący rok zadań drogowych zostało już ukończone. Utwardzone pobocza, obrzeża z betonowych krawężników i wreszcie asfalt.

 

Z kilku zaplanowanych zadań drogowych na 2021 r. została zakończona droga w Uboczu o długości 172 mb. wykonana została z asfaltu oraz obrzeży krawężników betonowych. Wykonawcą ww. inwestycji było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o. o. z Jałowca za kwotę 117 414,50 zł. Jest to droga prowadząca do 2 zabudowań, w tym do jednego w którym prowadzona jest działalność usługowa dla pojazdów samochodowych, a także droga dojazdowa do Lasów Państwowych administrowanych przez Nadleśnictwo Lwówek Śląski – tłumaczy Pani Anna Petruch z referatu ds. drogownictwa w gryfowskim magistracie.

9 KOMENTARZE

  1. Do jednej posesji asfalt jest, a ulica Malownicza gdzie mieszka kolo 10 rodzin chodzą I jeżdżą po błocie i dziurach. Od 8-9 lat bezskutecznie składane pisma i wizyty u burmistrza. Tylko obiecanki, że w tym roku potem, że za rok już będzie zaplanowane. Niestety w tym roku też nasza ulica została wykreślona z budżetu. Niestety trzeba mieć “plecy” u burmistrza to może wtedy się doczekamy. Najważniejsze że asfalt jest to przychodni zdrowia. Ulica Malownicza w Gryfowie kończy się na wysokości skrętu do przychodni, a mieszkańcy niech sobie radzą. Reszta się nie liczy.

    • Liberał. Jak przywrócisz do władzy PO z Budką i sławnym ministrem Janem Antony Vincent-Rostowskim, których motto brzmi “pieniędzy nie ma i nie będzie” to będzie idealna konfiguracja to zaprzestania narzekania, iż z PIS-em można coś załatwić dla lokalnych społeczności jeżeli “ma się układy z PIS-em” . PO zgarnie dla siebie i kolesiów wszystką dostępną kasę bez jakichkolwiek układów poza ich zamknięty układ a dla Liberała i jego popleczników pozostanie ręka w nocniku.

  2. Towarzysze i towarzyszki ,najbardziej mnie zabolało ze jestem pisiorem ,każdy kto mnie zna to wie że rano w południe i wieczorem ***** *** ,jest tak dużo epitetów którymi można mnie nazwać np żyd ,komunista ,łysy ,gruby itd tylko nie pisior .Niedługo wypłynie nowy nius ,który w Uboczu i okolicy zabije zawiści więcej ludzi niż covid

  3. Wszyscy tacy mądrzy. Tu, że trzeba mieć plecy, tam, że trzeba być za PiSem bądź mieć układy w Pisie. Każdy taki odwaaaażny bo przecież nie musi się podpisać imieniem i nazwiskiem ppd swoimi wypocinami. A na radzie miasta bądź wsi siedzi taki stary pajac ze swoją “Karyno” i już gęby nie otworzą bo wstyd, bo ludzie patrzą, może będą później gadać, ło laboga. I sprawdza się…od kiedy każdy baran ma dostęp do internetu, sra swoim jadem na innych ludzi bo mu tak wygodnie, bo pewnie jest prostakiem którego w dupe kopie życie i tylko w ten sposób potrafi sobie poprawić humor. Maść na ból dupy proszę sobie zaaplikować raz dziennie (najlepiej doustnie) Dziękuję i nie pozdrawiam.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here