Lwówek Śląski w czasopiśmie dla mężczyzn CKM

11
679

“CKM (Czasopismo Każdego Mężczyzny) – ilustrowany magazyn rozrywkowy dla mężczyzn, zamieszczający zdjęcia i artykuły o tematyce przygodowej, motoryzacyjnej, militarnej, sportowej, muzycznej, erotycznej, a także związanej z modą” – tak o jednym z chętniej kupowanym przez panów magazynie pisze Wikipedia, jednak tym razem nie warto wierzyć i lepiej samemu przekonać się, co ciekawego można znaleźć w CKM-ie.

W marcowym numerze tego męskiego pisma oprócz wielu ciekawostek i kolorowych zdjęć został opublikowany krótki, jednostronicowy materiał o Lwówku Śląskim.

Męska miejscówka” to rubryka, w której co miesiąc pojawia się mini-przewodnik po danej miejscowości w Polsce. Są to niestandardowe przewodniki: po barach, pubach i imprezowych miejscach w danym mieście. Kultura, tradycja, osobliwości przyrody, czy zabytki są tu jedynie dodatkiem. Autorzy stawiają na dobrą zabawę, dobre jedzeni i koniecznie coś mocniejszego.

Publikowane materiały są pisane w fantazyjny sposób, z nutką humoru, a często nawet lekkiego przerysowania. Gośćmi tego mini-przewodnika są zazwyczaj duże miasta, gdzie klienci mają do wyboru mnóstwo lokali. Tym bardziej cieszy fakt, iż na ich tle malutka stolica powiatu lwóweckiego została przyjęta do tych wartych odwiedzenia miejsc.

Materiał o Lwówku Śląskim nosi tytuł „Łyk tradycji”. „Każdy ci to powie: we Lwówku Śląskim piwa (i to niejednego) napić się warto” – czytamy na wstępie tego krótkiego przewodnika. A co znajdziemy dalej? O tym przekonacie się w najnowszym numerze CKM-u.

11 KOMENTARZE

  1. Skandal żeb y w katoilickim kraju gołe baby w gazetkach pornograficznych spszedawać, ale spokojnie PIS zakarze tak jak handlu w Niedziele, bo t o dzień ŚWIETNY,a gazetki spłoną w ogniu PIEEKIELNYM!!!!!!!

  2. Do Mondrej Wiernej. Co ty kobieto piszesz jakie Panstwo katolickie, niech ksieza kupuja ta gazete dla Mezczyzn i ogladaja obrazki Pięknych kobiet zamiast ogladac sie za dziecmi.

  3. Ale powiadam wam: Każdy, kto chce patrzeć na kobietę, już, już popełnił z nią cudzołóstwo w sercu swoim!!! Z astanówcie sie zanim nie będzie za puźno!!!

  4. Według konstytucji Polska jest krajem ŚWIECKIM czyli nie ma w niej obowiązującej religii. Nie każdy musi wierzyć w Boga. A ciało kobiety należy do niej może pokazywać je komu chce i gdzie chce 🙂

  5. Czarne pasożyty w sutannach i bez nich (katecheci) chcieliby całkiem Wami zawładnąć – w tym celu ogłupiają, zastraszają i zabraniają wolności…. i jeszcze biorą za to pieniądze.

  6. Masz rację!
    Każda religia to perfidne oszustwo, np. metodą “na zbawienie”. Tak, jak można wytresować zwierzę do występowania w cyrku, tak też można wytresować człowieka do wierzenia w opętańczą kazirodczo-kanibalistyczno-sadomasochistyczną mitologię. Jest tylko jeden warunek: najlepiej tresurę zacząć od urodzenia i od wmawiania, że jest się winnym. W przypadku zwierząt, zyski czerpie dyrektor cyrku. W przypadku religijnych ludzi, zyski czerpią… no wiecie, jacy “treserzy” i dyrehtorzy. Podobnie z obrzydliwą tresurą patriotyczną.

  7. Madra Wierna…. czy ty masz wszystkich w domu??? Czy wszystko z twoimi klepkami jest ok??? Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku a nie w średniowieczu, kobieto opamiętaj się!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here