Lwówek Śląski: Straż Miejska ma zakaz

18
3576

Burmistrz Lwówka Śląskiego przypomina, iż to ona jest pracodawcą lwóweckiej Straży Miejskiej.

 

Ponadto informuje, iż straż miejska ma zakaz wykonywania zadań, które nie wiążą się bezpośrednio z zagrożeniem epidemicznym jak np. zabezpieczeniem pochodów demonstracyjnych, ochroną obiektów przed uczestnikami strajku kobiet, w których znajdują się siedziby partii politycznych ani żadnych innych. W wydanym komunikacie przed zapowiadanym na piątkowy wieczór protestem burmistrz informuje:

Przypominamy, że Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski jest pracodawcą lwóweckiej Straży Miejskiej, która to w imieniu pracodawcy działa na rzecz bezpieczeństwa całej społeczności na terenie miasta i gminy. Straż Miejska w Lwówku Śląskim ma dodatkowy obowiązek w czasie trwania pandemii, który jest ściśle związany z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia naszych mieszkańców.

Straż Miejska ma zakaz wykonywania zadań, które nie wiążą się bezpośrednio z zagrożeniem epidemicznym jak np. zabezpieczeniem pochodów demonstracyjnych, ochroną obiektów przed uczestnikami strajku kobiet, w których znajdują się siedziby partii politycznych ani żadnych innych.

Nie oznacza to, że SM nie może nakładać kary za akty wandalizmu na wszelkich obiektach znajdujących się na obszarze miasta i całej gminy dla dopuszczających się tego czynu.

18 KOMENTARZE

 1. Jasne najlepiej niech siedzą i piją kawę albo nie wodę bo tak ciśnienie może bez powodu skoczyć. Samochody na chodniku brak przejścia , picie w parku, na skwerze , wulgaryzmy od protestujących ???? To po co oni są ?od brania kasty i wożenia się autem??????

 2. Po pierwsze wniosek do TK złożyli w 2019 r. posłowie PiS, PSL-Kukiz’15 oraz Konfederacji.
  Po drugie to dzięki wsparciu PiSu pani szczęsna wygrała wybory. Razem z radnym pisu biegał pod szpital w kościele w pierwszej ławce a teraz to zagrywa pod publiczkę. Chyba widzi, ze jej statek tonie

 3. ,,Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina. Starsi czy młodsi, chłopak, czy dziewczyna”
  Choć Kaczyzm nas niszczy. Bądźmy silni. SZANUJMY SIĘ POLACY WZAJEMNIE.
  ,,Dobrem zło pokonamy, wbrew pisowskiej klice Kaczyńskiego
  Szacunkiem pogardę pokonamy, wbrew pisowskiej mafii Kaczyńskiego
  Solidarnością egoizm pokonamy wbrew pisowskiej sekcie Kaczyńskiego
  Kulturą pogardę i kłamstwo pokonamy. wbrew pisowskiej szczujni Kaczyńskiego
  Roztropnością głupotę pokonamy wbrew pisowskiej dyktaturze Kaczyńskiego
  Pamiętajcie, że wulgaryzmy dają argumenty kaczystom, by pomniejszyć Nasze słuszne protesty.
  Szanujmy miejsca kultu religijnego, tradycji – naszej wspólnej polskiej kultury.
  Trzymajmy się wszyscy zdrowo. Maseczki, odległości.
  Bądźmy wzajemnie za nas odpowiedzialni.
  Bądźmy Polacy dla siebie życzliwi.
  Taką siłą pokonamy mafię złego człowieka – NIE DAMY SIĘ POKONAĆ !
  Szanujmy naszą polską policję i nasz wspólny dom Polskę !
  Taką siłą pokonamy mafię złego człowieka – NIE DAMY SIĘ POKONAĆ !
  Niech żyje Polska ludzi wolnych, życzliwych, tolerancyjnych i mądrych.

 4. Jeśli chodzi o picie w parkach…chłopaki ze Lwówka pili zawsze i będą pili.Wyznaczyć dla nich mały skwerek gdzie będą mogli sobie wypić piwo i pobajerzyć.Starsze Panie,którym to przeszkadza niech omijają ten ogródeczek. Park jest duży i dla wszystkich.Wiem i tak, że specjalnie będą tam łazić i nadstawiać ucho.Dlaczego nie zrobią jak kiedyś…na patelni pili piwo i nawet sprzedawali pili sobie a jak ktoś był nie grzeczny to przyjechała milicja zawieźli za tartak spuścili dobre manto i był spokój.Ludzie alkohol to duży wpływ do budżetu kasy.Chłop nie chce pić w domu, żeby dzieci patrzyły i nie chce iść do knajpy bo się brzydzi tzw elit lwóweckich.Lubi piwo w parku wypić a nie chować się po krzakach.Przecież płaci podatki.Bądźmy wyrozumiali bracia i siostry

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here