Lwówek Śląski: Never ending story

3
941
zdjęcie nadesłane przez czytelników

To się chyba nigdy nie skończy! Co najdziwniejsze, iż nic z tym problemem nie jest robione. Nie po raz pierwszy pokazujemy syf w tym miejscu i chyba jeszcze nie po raz ostatni. Oburzeni mieszkańcy przesyłają zdjęcia, my zwracamy uwagę na syf, ten jest sprzątany i po kilku dniach ciuchy znowu walają się w błocie pod kontenerem.

 

Wczoraj po raz kolejny otrzymaliśmy zdjęcia ciuchów walających się pod kontenerem na ulicy Sikorskiego w Lwówku Śląskim. Przepełniony kontener i sterta odzieży leżącej obok niego na ziemi w tym miejscu to już norma. Pisaliśmy o tym niejednokrotnie, jednak jak na razie brak w tym miejscu konkretnych działań, które zapobiegłyby takiemu wizerunkowi miasta.

Niestety, kontenery przy Sikorskiego, to nie jedyne miejsce wymagające interwencji. Jak widać na zrobionych w dniu wczorajszym zdjęciach pojemnik przy Biedronce również wymaga zainteresowania.

zdjęcie nadesłane przez czytelników

3 KOMENTARZE

  1. Ja nie wiem co musi się stać, żeby wreszcie pozakładać monitoring, wtedy będzie wiadomo kto tak pozostawia swoje niepotrzebne rzeczy. Ukarać wtedy przykładnie takiego jednego i drugiego delikwenta i zakończy się “upiększanie miasta. Przecież widać, że pojemniki są pełne, więc nie zostawia się śmieci obok, a może niedługo będą i na ulicy??

  2. Zlikwidować ! Kto odbiera te rzeczy to wiadomo / firma z Katowic ,która na miejscu dokonuje segregacji i ubrania w dobrym stanie zabierają a pozostałe zostawiają w pojemniku / Zadałam pytanie pracownikowi który odbierał jaki jest dalszy los tych rzeczy; odpowiedż krótka na miejscu robimy segregacje nie wozimy szmat do Katowic /

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here