Lwówek Śląski: Melina pod wysokim napięciem

5
2030
zdjęcia z dnia 7 stycznia 2022 roku

Te śmieci raczej nie zalegają tu od wczoraj, ani od tygodnia. Składowisko odpadów, jak wskazują mieszkańcy jest tu od dawna. Brakuje jednak odpowiedzialnych służb.

 

 

Ileż to już razy dzięki Państwu, czytelnikom Lwówecki.info pokazywaliśmy miejsca w Lwówku Śląskim, które są zaśmiecone, które przypominają meliny i które najwyraźniej od dawna nie widziały służb porządkowych, czy tym bardziej strażników miejskich?

W stolicy powiatu lwóweckiego dbanie o czystość i porządek nie wychodzi władzom, służbom nawet w ścisłym centrum miasta. Tym bardziej trudno oczekiwać, aby poza centrum było lepiej.

Oto kolejny przykład, gdzie zarządca terenu nie radzi sobie z obowiązkiem utrzymania porządku. Lwówek Śląski, ulica Oświęcimska, tuż przy Biedronce wygląda jak plac na wysypisku odpadów. Teren wokół transformatora jest usłany wszelakimi śmieciami. Znaleźć tu można niemal wszystko, od resztek jedzenia, przez butelki po alkoholu, po opakowania po chemii, czy śmierdzącą odzież, …

 

 

Początek roku, to dobry czas, żeby podjąć skuteczną interwencje i wyegzekwować w tym miejscu porządki!

5 KOMENTARZE

  1. Oj jakąś biedna osóbka czepia się biedronki, zamiast zdjęcia robić mogłaby ze swojej życzliwości wziąść worek i wspomoc przedsiębiorstwa swoim dobrym uczynkiem i pozbierać te odpady. Kiedyś w szkole były takie inicjatywy, bez problemu ubierało się rękawiczki i się sprzątało, nikt dramy nie robił.

    • puknij się w głowę, każdy odpowiada za siebie. Od sprzątania w mieście jest Sanikom i ta ekipa sprzątających kobiet co przez rok czasu nie były w stanie liści posprzątać z rynku ale mają czas na pogaduchy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here