Lwówek Śląski: Dlaczego Żabki zostały zamknięte?

5
887

Od ubiegłego tygodnia w Lwówku Śląskim mnożą się pogłoski dotyczące powodów zamknięcia sklepów sieci Żabka. Mieszkańcy przyzwyczaili się, że były one zawsze otwarte, a teraz – szczególnie w niedzielę – ich brak jest mocno odczuwalny.

 

W lokalnym środowisku pojawiło się sporo plotek mówiących o powodach zamknięcia sklepów. O to dlaczego na drzwiach zawisły kłódki zapytaliśmy w biurze prasowym sieci Żabka, które potwierdza, iż w Lwówku Śląskim chwilowo nieczynne są dwa sklepy sieci: – Z franczyzobiorcą, aby nie dopuścić do obniżenia standardów naszej sieci, zakończyliśmy współpracę. – wyjaśnia biuro sieci Żabka i dodaje, iż obecnie poszukuje nowych franczyzobiorców – Mamy nadzieję, że już wkrótce mieszkańcy Lwówka Śląskiego będą mogli ponownie robić tam zakupy.

5 KOMENTARZE

  1. I mieszkańcy mają spokój, niestety czasem klientela nie potrafiła robić cicho zakupów, głucha młodzież musi głośno w aucie słuchać muzyki itd., skakać po autach, ruszać z piskiem itd. nie mówiąc o picu alkoholu z tyłu i zostawianiu syfu w okolicy !!

  2. Szkoda, że mało orientuje się w bandyckiej formule tej franczyzny… Może w końcu ktoś odważy się przedstawić jaki to zyskowny interes….Wystarczy pójść na spotkanie rekrutacyjne z kalkulatorem .Tylko wybitne lokalizacje dają szanse na zakotwiczenie. Reszta to gwarancja popadnięcia w długi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here