Lwówek Śląski: Czy tu miało miejsce trzęsienie ziemi?

4
335
sdr

W piątek zwracaliśmy się do służb i zarządcy drogi z prośbą o udrożnienie chodnika przy ulicy Betleja w Lwówku Śląskim. Sprawa błyskawicznie została załatwiona, za co serdecznie dziękujemy. Dziś kolejny apel, prośba od mieszkańców Lwówka Śląskiego, którzy borykają się z trudnościami na ulicy X Dywizji.

Zwracam się z prośbą o nagłośnienie sprawy zniszczonego chodnika przy ulicy X-tej Dywizji w Lwówku Śląskim.
Z tego co mi wiadomo dawno temu były prowadzone prace przy hydrancie, długo stało to miejsce ogrodzone taśmą a teraz jest pozostawione w takim stanie, że przemieszczanie się tą drogą zwłaszcza z wózkiem jest uciążliwe.
Sama droga “stara kostka” od ZUS-u do rozwidlenia ulic X-tej Dywizji i Sobieskiego pozostawia też wiele do życzenia.

zdjęcia nadesłane przez czytelników
zdjęcia nadesłane przez czytelników

Faktycznie, trudno pozazdrościć mieszkańcom, którzy muszą codziennie przemieszczać się tą drogą, zgłasza osobom z wózkami dziecięcymi, osobom starszym, czy niepełnosprawnym.

Zwracamy się z gorącym apelem do władz o podjęcie niezwłocznej interwencji i naprawę chodnika.

zdjęcia nadesłane przez czytelników

4 KOMENTARZE

  1. A co z chodnikiem przy parkingu koło Gminy??? To coś to ma być chodnik??? Ani wózkiem, ani normalnie nie można tam prawidłowo przejść i do tego jeszcze ten wielki drogowskaz. Raczej to wstyd, że takie coś jest koło Urzędu……

  2. Warto dodać że w nocy w tym miejscu nie docierają światła latarni i jak ktoś rzadko tamtędy chodzi i schodzi tym chodnikiem po ciemku to może sobie nogi połamać. Miałem okazję przekonać się o tym na własnej skórze, dobrze że kości młode jeszcze mam…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here