Lwówek Śląski: Czy tak się parkuje?

5
1857

To historia, która wydawać się może, iż nie ma końca. Niemal każdego dnia dostajemy od Was zdjęcia mistrzów parkowania, którzy nie tylko nie szanują przepisów, ale przede wszystkim nie szanują pieszych utrudniając im życie.

 

Czasami trudno nie odnieść wrażenia, iż niektórzy robią to celowo, innym razem zapewne przypadkiem, na chwilę, tylko do sklepu … Tak, czy inaczej niewłaściwe parkowanie w Lwówku Śląskim spotyka się z oburzeniem mieszkańców – pieszych, którym samochody blokują drogę.

Poniżej trzy zdjęcia, które otrzymaliśmy w ostatnich dniach z apelem do wszystkich kierowców o większy respekt dla pieszych. Szanujmy się wzajemnie.

5 KOMENTARZE

  1. Może pora przestać wrzucać takie zdjecia ? Wystarczy że kierowca który zaparkował pierwszy ,reszta ustawia zazwyczaj sie tak bo po prostu jest miejsce . Jako Iz sam jestem kierowcą równie dobrze zdarza mi się stanąć tak samo ze względu na brak parkingu , bądź pośpiech . Patrząc z drugiego punktu widzenia jako pieszy rownie dobrze czuł bym zdenerwowanie widząc że nie mam gdzie przejść ale bądźmy ludzmi darujmy sobie takie zdjecia

  2. Boże czytam i nie wierzę.. Jak nie ma miejsca jadę szukać dalej nie blokuje komuś przejścia tym bardziej że ludzie matki z dziećmi muszą biegać po ulicy a co dopiero osoba inwalida na zdj 2 widać dobrze ile jest miejsca do zaparkowania ale sie nie chciało..

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here