Lwówek Śląski: Czasowa zmiana organizacji ruchu

4
3006
UGiM Lwówek Śl.

W mieście zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. Z użytku zostanie wyłączony parking przy ulicy Kościelnej. Ma to związek z przebudową tejże ulicy, która na znacznym odcinku zostanie wyłączona z ruchu.

 

Od poniedziałku 8 sierpnia 2022 r. zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Kościelnej w Lwówku Śląskim, która polegała będzie na zamknięciu odcinka ul. Kościelnej i całkowitym wyłączeniu z użytku parkingu przy ul. Kościelnej.

O zmianie organizacji poinformował magistrat, który w komunikacie wspomniał, że ma to związek z trwającą przebudową tejże ulicy i opublikował także projekty tymczasowej organizacji ruchu w mieście.

“Informujemy, że od dnia 08.08.2022 r. zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Kościelnej w Lwówku Śląskim, która polegała będzie na zamknięciu odcinka ul. Kościelnej, całkowitym wyłączeniu z użytku parkingu przy ul. Kościelnej…” – czytamy w urzędowym komunikacie.

UGiM Lwówek Śl.
UGiM Lwówek Śl.

4 KOMENTARZE

  1. Ponawiam apel żeby głupole którzy wprowadzili znak STOP na AL. Wojska Polskiego od strony cmentarza przy hotelu Piast przemyśleli swoje postępowanie i zieli pod uwagę tworzące się bezsensowne korki w wyniku konieczności zatrzymania się nawet przy braku jakiegokolwiek ruchu pojazdu na Alei od strony Bolesławca.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here