Lwóweckie Zakończenie Sezonu Motocyklowego AD 2019

0
199

Stowarzyszenie Motocyklistów „Leopolis Bikers” zaprasza na Lwóweckie Zakończenie Sezonu Motocyklowego, które odbędzie się w sobotę, 5 października 2019 roku w Rakowicach Małych na terenie ośrodka Czerwony Rak.

Zakończenie sezonu rozpocznie się już tradycyjnie od mszy świętej, która rozpocznie się o godzinie 12 00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lwówku Śląskim.

Po mszy, około godziny 12:45 – 13:00 motocykliści przejadą ulicami Lwówka Śląskiego w kierunku Rakowic Małych, gdzie odbędzie się dalsza część wydarzenia.

Parada ulicami miasta wiązać się będzie z możliwymi chwilowymi utrudnieniami w ruchu, o czym motocykliści już dziś informują i za które z góry przepraszają. Motocyklistów będzie eskortowała lwówecka policja, która na skrzyżowaniach będzie kierowała ruchem.

Start Parady godz. 13:00: ul. Kościelna w Lwówku Śląskim, dalej motocykliści przejadą ulicami Orzeszkowej, Plac Wolności, Sienkiewicza, Al. Wojska Polskiego, ulicą Przyjaciół Żołnierza, przez Rakowice Wielkie by ok godz. 13:15 dotrzeć do Czerwonego Raka w Rakowicach Małych.

Na gości czeka spora dawka dobrej muzyki. Na scenie wystąpi jeleniogórska kapela rockowa TNT oraz młodzi gniewni z Lubomierza, czyli Skazani na Bunt.

Podczas imprezy jak zawsze wspieramy szczytny cel jakim jest pomoc dla Hani i Marcelka. Więc nie zapomnijcie przywieść nakrętek i trochę drobnych do puszki…. – apelują motocykliści ze Stowarzyszenia „LEOPOLIS BIKERS”.

Patronat medialny Lwówecki.info

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here