Lwówecki szpital wstrzymuje przyjęcia na Oddział Chorób Wewnętrznych

3
1975
zdjęcie poglądowe, fot. archiw. Lwówecki.info

Wojewoda Dolnośląski podjął decyzję o konieczności zapewnienie łóżek dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 w Powiatowym Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim.

 

W komunikacje na stronie Powiatu czytamy: „W związku z decyzją Wojewody Dolnośląskiego polecającą zapewnienie łóżek dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 i wynikającą z tego koniecznością przeprowadzenia prac adaptacyjnych dla zapewnienia tych łóżek informujemy, że do 30 kwietnia 2021 roku wstrzymane będą przyjęcia pacjentów do Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego przy ul. Kościelnej 21 w Lwówku Śląskim”.

3 KOMENTARZE

  1. Inne choroby już nie istnieją, nie możemy się dostać do lekarzy, ludzie z przewlekłymi chorobami czekają na wizyty które są im przekładane, pozostaje tylko wizyta prywatna i tu pojawia się problem , ponieważ musisz mieć portfel pełen pieniędzy, niestety część społeczeństwa ich nie posiada a w szczególności emeryci, więc albo Ci się uda albo zasilisz szeregi na tablicy cmentarnej. Ludzie, których jeszcze stać na wizyty prywatne, też nie mają się z czego cieszyć, ponieważ kolejki do specjalistów wydłużyły się niemiłosiernie, czasem trzeba czekać po 3 miesiące jest to skutek braku opieki medycznej na NFZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here