Lwówecki.info wita w nowej szacie graficznej

13
466

W ostatnim czasie nasz serwis często miał „czkawkę”. Dostęp do zawartości był utrudniony, a niekiedy wręcz niemożliwy. Powstały kilka lat temu portal stracił na funkcjonalności zarówno po stronie odbiorcy jak i od strony administracyjnej.

Dziś ruszamy z nową szatą graficzną i nowymi rozwiązaniami. W miejsce wysłużonego portalu teraz widzicie nas w nowej wersji – ma być przejrzyściej, czytelniej i ładniej niż dotąd. Zadbaliśmy także o dostępność z wszystkich urządzeń, czyli responsywność strony. Mamy nadzieję, że nowe rozwiązania przypadną wam do gustu i szybko się do nich przyzwyczaicie.

Wszystkie stare posty, galerie, zdjęcia, czy komentarze zostają bez zmian i trafiają do archiwum dostępnym pod adresem www.lwowecki.info.pl

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, ważnymi tematami, czy ciekawostkami z regionu.

Piszcie, lub dzwońcie: e-mail: [email protected] tel.: 887 606 206

13 KOMENTARZE

  1. Jako gorący zwolennik dużych rond ulicznych w miastach (nie mylić z naszymi dwoma nowymi maluteńkimi rondeczkami dla przedszkolaków) poddaję pod rozwagę zwolennikom a także włodarzom Miasta i Gminy budowę dużego ronda w obrębie hotelu Piast,poczty i parku z obeliskiem.Wiem,że były rozmowy o możliwości budowy ale,ze to droga wojewódzka to nie takie proste.Proponuję więc zrobić w ramach tylko pozwolenia miasta duże rondo wokół parku z obeliskiem w środku wykorzystując do tego początek ulicy Sienkiewicza,następnie wchodząc już łukiem w park przed ulicą Murarską między rosnącym cedrem z jednej strony i trzema dużymi dębami przy samej Murarskiej z drugiej strony.Następnie łukiem przejść koło baszty Basteja w ulicę Wojska Polskiego od strony cmentarza.Dalej naturalnym już łukiem ulicą Wojska Polskiego aż do krzyżówki.Nie potrzeba wycinać żadnego,nawet małego drzewka w parku.Poszerzyć owalnie to rondo o wolny placyk przed rzeczką przy hotelu Piast i wolny placyk przed rzeczką koło poczty,nawet zadaszając betonową płytą na tym odcinku rzeczkę.Droga wojewódzka bez pozwolenia województwa włączona byłaby w to rondo.Rozwiązałoby to ogromne korki w godzinach szczytu jadących z rynku,jadących od strony cmentarza (i blokujących) w kierunku rynku czy jadących od strony CPN w lewo na Gryfów.Mamy park Piłsudskiego w środku którego byłby obelisk Poległym za Wolność i Niepodległość Ojczyzny a wokół tego wszystkiego byłoby rondo np.Żołnierzy Armii Krajowej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here