“Lwówecka młodzież” przeprasza i wyjaśnia

40
3441

Grupa “Lwówecka młodzież”, organizatorzy wczorajszego protestu w Lwówku Śląskim, który ostatecznie nie odbył się przeprasza i wyjaśnia, co było powodem zaistniałej sytuacji:

 

Szanowni Państwo

W imieniu grupy ,, Lwówecka młodzież”, która była odpowiedzialna za koordynację protestu 18 listopada 2020 roku, chciałabym serdecznie przeprosić wszystkich państwa, że organizatorzy nie stawili się punktualnie lub nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu, co mogło być spowodowane pewnymi nieporozumieniami, które wyniknęły wewnątrz grupy.

Przyznaję również, że my także ulegliśmy poniekąd plotkom o wzmożonej aktywności policji, które rozeszły się po mieście. Nie może to być jednak powodem naszego usprawiedliwienia.

Mamy świadomość, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem zawiedliśmy sporą grupę osób.

Z całej tej sytuacji wyciągnęliśmy już odpowiednie wnioski na przyszłość.

Z wyrazami szacunku i uznania, dla osób którym winni jesteśmy to wyjaśnienie i przeprosiny.

Izabela Pełka

40 KOMENTARZE

 1. To jest w ogóle wyjaśnienie? Really???? Zawiedliście tych, którzy wam zaufali, pokazaliście się bandą nieodpowiedzialnych gówniarzy a najgorsze jest to, jak zauważył poniekąd przedmówca, że wytrąciliście wszelkie kont

 2. Nie dziwię się młodym, zaczęły się represje i naciski, telefony z pogróżkami. Rodzice też zaczynają się bać. Nastał czas zastraszania. Niech się cieszą ci, którzy jeszcze nie dostali telefonu od “bardzo ważnych osób”, które robią zdjęcia podczas marszów 🙁

 3. To jest w ogóle wyjaśnienie? Really???? Zawiedliście tych, którzy wam zaufali, pokazaliście się bandą nieodpowiedzialnych gówniarzy a najgorsze jest to, jak zauważył poniekąd przedmówca, że wytrąciliście wszelkie kontrargumenty w dyskusji z przeciwnikami protestów. I już nie tylko chodzi o to, że się nie pojawiliscie i teraz wystosowujecie jakieś lamerskie wyjaśnienie, które niczego nie wyjaśnia, ale chodzi o to, że jeśli wiedzieliście już, że coś tam u was zgrzyta, to odpowiedzialnym byłoby dogadać się, zmienić datę i POINFORMOWAĆ choćby przez FB (jak to na przykład miało miejsce w Jeleniej Górze), że się sypnęło z tym ostatnim protestem. Ta żałosna próba wyjaśnienia i przeprosin jest jedynie próbą wybielenia samych siebie. Jeśli nie umiem pilotować samolotu, to się tego nie podejmuję – każda inna sytuacja, to brak odpowiedzialności.

 4. Halo co to za język gowniarze, banda- na błędach, na sytuacjach się nauczą. Każdy z nas przeciez miał wtopy Poszła fama, o wzmozonych działaniach służb -mieli prawo się bać, szkoda tylko, że nie dali znać. I nie oceniajmy z siedzenia, bo tak najlepiej i do tego jeszcze anonimowo, i jeszcze z przekonaniem
  ze przedmiot protestu nas nie dotyczy A TO NAS DOTYCZY jak nie teraz to potem
  Starsza młodzież zorganizuj szlachetna paczke tyyyy, a nie oooni.

 5. I co z tego nawet gdyby była zmożona akcja policji to protestując z kulturą nic by się nie stało ale lepiej robić burdy niż strajki i gowniarzeria się przestaszyla że nie będą mogli po maskach aut skakać i drzec te mordy z wulgaryzmami gdzie wcześniej w strajku szły nawet dzieci ! Rodzice dają super przykład … Dajcie już spokój naprawdę i weźcie się za naukę małolaty głupie .

 6. Brunatny szantaż zwyciężył.
  Trzeba mieć dużo odwagi by zorganizować taki protest w małym miasteczkach jak Gryfów Śląski czy też większe jak Lwówek Ślaski. Wszyscy się znają, wiedzą o sobie. Dlatego pełny szacunek dla młodych z Lwówka. Odważyli się i zrobili dwa protesty. Niestety zaczęło się opluwanie, negatywne komentarze nieudaczników, naciski różnych brudnych siłowników i sąsiedzkie szczucie. Ulegli. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Wolności Nam nie odbiorą pałki teleskopowe i białoruski scenariusz starego dyktatora. Niech Żyje Unia Europejska !!!

 7. Do kobieto – weź zrób sobie barana tak po prostu, kobieto przestań oceniać wymyslone przez ciebie ewentualne dzialania młodzieży. Czy ci sie podoba czy nie ale Młodzież myśli, umie ocenić sytuację i chce bronić wartości które są dla Niej ważne -to jest Ich przyszłość. I przestań z tymi burdami, gownorzaneria, darciem mord, skokami – ty idź w tym wzgledzie po naukę do szkoły. Tak Rodzicice dali super przykład, zrobili dobrą robotę. kobieto skontaktuj się że starsza młodzieżą i zróbcie Szlachetna paczkę.

 8. Wylejmy teraz pomyje na młodzież ale zanim to zrobimy zapytam, gdzie były osoby starsze, czy Lwówek to tylko ta młodzież? Gdzie ich rodzice, nauczycieli, liderzy, autorytety? Młodzież podjęła się zrobienia czegoś, na co nie było stać nikogo innego w tym mieście. Pseudo opozycjoniści w kapciach siedzą w domu i obgryzają paznokcie, a młodzi ludzie mieli odwagę, żeby wyrazić swoje zdanie, za co należą im się brawa.

  Wylejmy teraz pomyje na młodzież ale zanim to zrobimy przypomnijmy tak im, jak i wszystkim ich potencjalnym naśladowcom, którzy przespali lekcje fizyki zasadę dynamiki Newtona, która mówi, że każda akcja wzbudza reakcję. Sprzeciw wobec rządu, to nie dyskoteka, jaką ostatnio mieliśmy okazję oglądać na ulicach, gdzie nastolatki tańczyły z racami krzycząc ***** ***.. Cieszcie się, że skończyło się tylko na wstydzie. Teraz pozostaje robić, to co robią wasi liderzy, czyli kupić kapcie i płakać w poduchę.

  Wkrótce wyjdziemy z unii. Zapanuje porządek.

  • ,,Wkrótce wyjdziemy z unii. Zapanuje porządek”.
   Obserwatorze własnej głupoty znów filozujesz ?
   Bez pieniędzy Unii ten twój interes zdechnie, jak twój kaczyzm

   • Rzeczywiście na tempotę nie ma lekarstwa. Nie podszywaj się pod cudze podpisy, wymyśl własny, np. Tempy Górą, Więcej przekleństw, Głupota Zwycięży. Plasuje do Twojego intelektu i kultury.

    • Hej Panowie a może Panie czego korzystacie z mojego nicka? Nie potrzebuję adwokata i nie chcę, żeby ktoś się podszywał pod moje komentarze. Raz błędnie interpretując. Dwa pisząc z błędami. Na temat strajku mam swoje zdanie, tylko czytający musieli by mieć trochę wiedzy o HISTORII.

 9. Te dzieci miały protestować w obronie wartości? Jakich wartości? Chcą większych zarobków, chociaż nie wiedzą czym jest praca, bo sponsorują ich rodzice? Dzieci chcą prawa do aborcji?? Chcą wolności? I tak robią co chcą, i z kim chcą. To jest tylko rozpuszczona młodzież, która wszystko ma i z nudów organizuje sobie wolny czas. I do tego niepełnoletnia organizatorka, która zapewne nie posiada podstawowej wiedzy ani historycznej ani politycznej, by móc prowadzić normalną kulturalną dyskusję o życiu.

 10. Komentarze wulgarne, okrzyki obraźliwe, zachowanie chuligańskie. Wstyd za tą “młodzież”. Idą święta pomóżcie ludziom samotnym, opuszczonym, sierotom, dzieciom w domach dziecka. Nie się rozleje prawdziwa fala miłości.

 11. Opadły maski. Widać, kto prowadzi ten protest. Już nie ukrywa się, dokąd on ma prowadzić. Już widać wyraźnie cele i przywódcy też się ujawnili /przyszły rząd?/. Język protestu też się ustalił. Ci, którym to nie odpowiada mają prawo teraz się wycofać. Natomiast ci, którym odpowiada – a dotychczas milczeli – mogą dołączyć. Jaka jest sytuacja zobaczymy przy następnej okazji. Szkoda tylko tych, którzy odchorują /lub nie przeżyją/ skutki wzmożonych bezpośrednich kontaktów /wszak mamy sytuację pandemiczną?/.

 12. Brawa dla tej MŁODZIEŻY ? – za co , za te wulgaryzmy, chamstwo i za chęć zorganizowania zadymy…. Wstyd mi za taką lwówecką młodzież…. można mieć swoje zdanie, poglądy i wizję lepszego świata ale nie takimi sposobami i metodami …. opamiętajcie się i weźcie się za naukę… Nauczyciel WAS wszystkich pozdrawia….

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here