Lubomierz: Są maseczki dla mieszkańców

16
1737
UGiM Lubomierz

Władze Lubomierza wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wspierają pogotowie, policję, strażaków oraz mieszkańców gminy.

 

Pan Marek Chrabąszcz Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz w odpowiedzi na apel Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze z prośbą o pomoc rzeczową i finansową wsparł działalność Pogotowia poprzez zakupu i przekazanie kombinezonów ochronnych. Ponadto Burmistrz przekazał środki pieniężne na dodatkowe godziny pracy policji na terenie gminy Lubomierz.

Burmistrz przekazał również środki dezynfekcyjne, rękawiczki nitrylowe, maseczki jednorazowe oraz gogle ochronne dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Lubomierz.

Ponadto Burmistrz Marek Chrabąszcz wraz z Zastępcą Adamem Skrzydłowskim przekazali 1.000 zł. na zakup maseczek typu FFP2, FFP3 przeznaczonych dla OSP Lubomierz.

 

Władze Lubomierza nie zapominają także o mieszkańcach. Radni Gminy Lubomierz wraz z Burmistrzem oraz Zastępcą Burmistrza ufundowali dla mieszkańców maseczki ochronne.

Urząd Gminy i Miasta Lubomierz informuje, że od dnia 15.04.2020 r. maseczki ochronne są wydawane mieszkańcom gminy w Urzędzie Gminy i Miasta Lubomierz.

Z dniem 20.04.2020 r. maseczki będą wydawane przy bocznych drzwiach wejściowych do Urzędu w godzinach 10.00-12.00. Ponadto, maseczki będą dystrybuowane na wsiach poprzez sołtysa lub wyznaczoną osobę. Seniorzy oraz osoby o ograniczonej możliwości poruszania się proszone są o kontakt z MGOPS tel.: 75 783 31 39

16 KOMENTARZE

  1. To przeprowadź się do lubonierza. Naprawdę szal ufundowali maseczki a we Lwowku nie bo Lwówek ma inne zadania chyba każdego stać na maseczkę która kosztuje już teraz 2 zł i to nawet w Zabkach

    • Gryfów również Mirsk. Nie wszystkich stać na zakup maseczek. Lwówek to nie metropolia , to miasteczko bardzo ubogie i dla takich osób powinny być rozdawane za darmo!!!!

  2. My nie mamy Zabki ,tylko Pwilon i kosztują u nas 8zł produkcja domowa, tak że nie narzekajcie jak w gminie zabraknie bo nie wiadomo ile zakupili, to Pawilon nam zostanie lub samemu dalej szyć .

  3. Szacunku dla Lubomierza, każda inicjatywa dobra. We Lwowku pizzeria się szarpnęła a władze na razie nie wiem co zrobiły? Gryfów też działa i stowarzyszenie z Mirska

  4. Wystarczyło wpisac iloś sztuk maseczek i nie pisać że od dnia 15.04.2020 r. maseczki ochronne są wydawane mieszkańcom gminy a poniżej jest napisane że 20.04. 2020r bedą wydawane coś jest tu nie tak .

  5. No w godzinach gdzie ludzie pracuja oni beda maseczki wydawac ciekawe komu?? Zula seniora i tym co udaja ze pracuja w lubomierzu? A gdzie policja kontrolujaca kapec non stop po calyn lubomierzu jezdzi i pokazuje zeby ludzie w glowe sie pukneli po co maseczka

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here