Leśna, Świeradów- Zdrój: Trzy przypadki Covid-19

20
10534

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemilogiczna w powiecie lubańskim mamy trzy potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem.

 

Są to dwie osoby z gminy Leśna i jedna ze Świeradowa-Zdroju. Są to osoby, które do tej pory przebywały na kwarantannie domowej, więc są izolowane od dosyć długiego czasu. – usłyszeliśmy w PSSE w Lubaniu. – W izolacji domowej mamy trzy osoby, to są te które dotychczas były w kwarantannie domowej i wyszły im wyniki dodatnie. Ich stan pozwala jeszcze na to żeby były w domu. Mamy 29 przebadanych osób z wynikiem ujemnym. Na kwarantannie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego jest 79 osób, natomiast na kwarantannie rządowej mamy 72 osoby.

 

-/ autor: eLuban.pl /-

20 KOMENTARZE

 1. Tylko Ci ludzie, którzy są w kwarantannie odwiedzaja rodziny. A później spacerują mają kontakt z innymi osobami. To nie jest odpowiedzialne. I jeszcze imieniny wyprawiają. Egoiści.

 2. Piszecie, że ludzie opuszczają kwarantannę, to niedobrze. Ale żadne służby nie da w stanie upilnować ich przez 24 godziny na dobę. Dlatego pilnujcie ich – sąsiedzi, zażądajcie od nich siedzenia w domu, róbcie zdjęcia i zgłaszajcie na policję. TO NIE JEST DONOSZENIE, TO WASZ OBYWATELSKI OBOWIĄZEK. MOŻECIE URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE!!!

 3. Nie zesrajcie się w tych komentarzach co ma zrobić człowiek co jest zarażony a musi kupić jedzenie a już wiem niech padnie żebyście czuli się w przekłamanym
  bezbieczestwie ps. Spróbujcie nie jeść 12 godz potem pogadamy

  • Co za głupia wypowiedź! Kwarantanna to całkowita izolacja! Ciekawe co by Pan/Pani powiedzieli gdyby zarazili się albo ktoś z bliskich w sklepie od kogoś kto miał być odizolowany a robił zakupy? I miał pecha, słabą odporność. Cyt. “zesrał by się”? Trzeba dzwonić np. do MOPS po pomoc w zakupie jedzenia. Czasem żeby zrozumieć trzeba czegoś doświadczyć…

 4. Są osoby w powiecie lwóweckim, które od powrotu zza granicy nie były ani razu sprawdzone. Na sanepid trzeba zgłosić się samemu, bo listy z przyjezdnymi najpierw powędrowały do Warszawy, a dopiero potem łaskawie może zostaną przekazane powiatowym sanepidom. SZYKUJĄ NAM SIĘ DRUGIE WŁOCHY.

 5. Chorych jest o wiele wiecej, nikt nie ma testow, moja siostra pracuje w szpitalu i sanepid nie ma testow! Statystyki z polski o liczbie zarazonych to jedno wielkie klamstwo!

 6. Pewnie zostali zarażeni przez bestię lekarską ze Zgorzeleckiego szpitala która zaraziła conajmniej kilkadziesiąt osób w powiatach zgorzeleckim, lubańskim i lwóweckim.

 7. Najlepszy wpis system działa. Jaki system? Chłopie obudź się. Nic nie działa jak powinno! Brak testów, brak maseczek, brak środków dezynfekcyjnych, ogólnie klapa.

 8. Ludzie są tacy puści… Przeraża mnie to… U nas jest dużo więcej zakażonych niż to pokazują w telewizji. Wy się przejmujecie tą Kwarantanna przyjeżdżających.
  Wy chyba nie słuchacie telewizji : Siedźcie W Domu. A po co do tego nawołują.
  Wirus już jest rosprzestrzeniony na dużo większą skalę.
  Nie chodzić do sklepów nie spotykać się!!!!
  2 m odległości od ludzi. To się tyczy wszystkich.
  Przechodzę koło rybnego co się dzieje kobietka na kobietce. Jestem w supermarkecie skończyłyby się zapasy… Dezynfekuje ręce trzymam odstęp od wszystkich., a jakąś baba.. Bo kobiety nie myślącej nie mogę inaczej nazwać… Skacze mi za plecami gdzie są drożdże… No k… Masakra… Ludzie czytajcie co pisze wszędzie i jak trzeba się zachowywać. Bo następnym razem to w łeb.

  • No niestety, niektórym można mówić i tłumaczyć, ale i tak nie dociera! Najlepiej żeby znali dane osób chorych i wydawali opinie. A ja mam nadzieję, że tacy ciekawscy sami będą ocenieni! Dużo zdrowia dla wszystkich ludzi o zdrowym rozsądku!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here