Kurier nie zmieścił się na moście

9
1746
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Kurier wjechał w betonowe zapory i rozbił auto. Najprawdopodobniej śpieszący się do klientów nie dostrzegł znaków informujących o zwężeniu drogi i ograniczeniu prędkości na moście.

 

We wtorkowe popołudnie na drodze z Pławnej w kierunku Lubomierza doszło do kolizji. Z ustaleń policji wynika, iż kierujący busem 30- letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego nie dostosował prędkości i uderzył w betonowe zapory znajdujące się na moście. Kurier jechał od strony Lubomierza.

Chodzi o most, który latem ubiegłego roku został uszkodzony przez wezbrane wody potoku i którego część jest wyłączona z ruchu. Przejezdny jest tylko jeden pas. A dla bezpieczeństwa obiektu i podróżnych drogę ogrodzono betonowymi zaporami. Wprowadzono tam również organicznie prędkości do 30 km/h.

Na szczęście kierowcy nic się nie stało, nie wymagał on hospitalizacji.

– Mężczyzna był trzeźwy – tłumaczy oficer prasowa lwóweckiej policji, która dodaje, iż kierowca został ukarany mandatem.

9 KOMENTARZE

 1. Najlepiej jest postawić znak i nic z tym mostem nie robić .Tyle czasu minęło od powodzi i dalej jak było tak jest .To że mieszkamy na wiosce nie znaczy ,że nie trzeba nic robić? Tutaj też mieszkają ludzie!

 2. Most pewnie zrobią przed wyborami.. Taka mamy władze ale sami na to pozwalamy. Może czas zacząć wysyłać pisma do Starostwa i dopytywać kiedy maja zamiar ruszyć z robotą. Oni sami z siebie nie zrobią. W tych czasach trzeba upominać się o takie sprawy

 3. Radni z Pławnej to tylko ręce podnoszą czy im pasuje czy nie ważne żeby podnieść.Proponuje parę sesji obejrzeć i posłuchać i przejrzeć Pławna na oczy kogo wybieracie bo dalej jak będą te same osoby co są to dalej Pławna będzie w d…e!

  • Jak ja czytam takie coś polski Dzban,nie wie ale napisze!!! Stałeś tam,wielki Strażnik Teksasu!!
   Nie trzeba zapier.. lać żeby tam dzwon był.
   Tak dziwne, że tam czołówki jeszcze nie było,przecież od strony Lubomierza muszą ustąpić pierwszeństwa,jak mają to zrobić skoro widoczności przez krzaki zero.Zarośnięte tak chaszczami, że zero widoczności czy ktoś z Pławnej jedzie.

   Zamiast szczekać zadzwoń do drogówki niech porządek zrobią.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here