Kto zagra na Bolesławieckim Święcie Ceramiki? Kulminacją wielki koncert!

3
4168
zdjęcie poglądowe

Znamy już pierwsze gwiazdy muzycznej sceny tegorocznego Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Punktem kulminacyjnym będzie koncert dla kilku tysięcy osób.

 

Pełną parą idą przygotowania do 27. Bolesławieckiego Święta Ceramiki, jednej z największych plenerowych imprez na Dolnym Śląsku. Ta ma się odbyć w przedostatni weekend wakacji – 18 do 22 sierpnia 2021 roku. Władze Bolesławca zdają sobie sprawę z tego, że w tak trudnym po pandemicznym czasie impreza, a właściwie tłumy odwiedzających Bolesławiec gości mogą dać lokalnym firmom spory zastrzyk gotówki. Odwiedzający BŚC nie tylko kupują ceramikę, ale także korzystają z usług gastronomicznych, czy hotelarskich.

Wiadomo już, kto wystąpi na muzycznej scenie tegorocznego BŚC. Wprawdzie organizatorzy nie podają na razie szczegółów programu, jednak gwiazdy informując o miejscach swoich koncertów wskazują Bolesławiec.

Koncerty Bolesławieckiego Święta Ceramiki

W piątkowy wieczór 20 sierpnia na muzycznej scenie Bolesławieckiego Święta Ceramiki będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć podbijający serca publiczności zespół „Kwiat Jabłoni”, który zdobył popularność m.in. takimi przebojami jak „Dziś późno pójdę spać” czy „Wodymidaj”. Tego samego dnia dla bolesławian i zapewne sporej liczby gości wystąpi także Roksana Węgiel, uczestniczka The Voice of Poland.

Sobotni wieczór owiany jest jeszcze tajemnicą. Jednak punktem kulminacyjnym imprezy ma być wielki koncert.

Koncert pod hasłem: „Miejmy nadzieję”

– Przygotowujemy kilka wielkich koncertów – mówi dla Muzycznego Radia Prezydent Bolesławca. Finałem powinien być koncert, który się odbędzie nie w rynku ale w osobnym miejscu, jako podziękowanie białego personelu i uczczenia osób, które w wyniku pandemii odeszły – dodaje Piotr Roman, który wyjaśnia, iż takim wstępnie zaplanowanym miejsce jest amfiteatr w ośrodku wodno- sportowym na kilka tysięcy osób. Całość ma się odbyć pod hasłem „Miejmy nadzieję”.

3 KOMENTARZE

    • Imprezy organizuje LOK. Złóż CV na dyrektora i pokaż co potrafisz. Skoro wie wiesz kto robi imprezy w Lwówku to już świadczy o tym że szanse masz niewielkie ale spróbuj ;D

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here