Kto wyremontuje ulicę Wojska Polskiego?

1
1171

Siedmiu oferentów złożyło propozycje cenowe na ogłoszony przez Zarząd Dróg Powiatowych przetarg na remont ulicy Wojska Polskiego w Gryfowie Śląskim.

 

Wczoraj miało miejsce otwarcie ofert w przetargu na remont drogi powiatowej nr 2543D ul. Wojska Polskiego w Gryfowie Śląskim. W wyznaczonym terminie wpłynęło aż siedem ofert.

Władze Powiatu Lwóweckiego na remont ulicy zamierzają przeznaczyć kwotę 1.148.754,81 złotych. Z siedmiu złożonych ofert pięciu oferentów zaproponowało ceny poniżej tej kwoty, a tylko dwóch wyższe ceny. Najniższą kwotę, bo tylko 802.561,19 zł zaoferowała firma z Lubania a 1.489.712,29 złotych za wykonanie remontu chce firma z Jawora.

Zanim wyłoniony zostanie wykonawca robót złożone oferty zostaną przejrzane pod względem merytorycznym. Firma, z którą Powiat podpisze umowę z pracami ruszy najprawdopodobniej dopiero na początku przyszłego roku, po tym jak zakończą się roboty związane z układaniem sieci wodno- kanalizacyjnej. Termin wykonania nowej nawierzchni to 31 sierpnia przyszłego roku.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here