Kto podpalił samochód w Lwówku Śląskim?

14
3812

Spaleniu uległ kolejny samochód, czy w okolicy mamy podpalacza? Czy pożary w regionie mają z sobą związek?

W środę, 8 kwietnia 2020 roku kilka minut przed godziną 7 rano na ulicy Jana Pawła II w Lwówku Śląskim doszło do pożaru samochodu marki BMW.

Poszkodowany właściciel uważa, iż było to podpalenie i dzięki szybko poczynionym ustaleniom jest już na tropie podpalacza. Podejrzany mężczyzna ma 170/175 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Nosi także brodę. W dniu wczorajszym ubrany był granatową kurtkę dwustronna z napisami „adidas”.

– Według naszych ustaleń mógł być sprawca też podpaleń na terenie gminy Lwówek Śląski i okolic – twierdzi poszkodowany, który zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy mogą posiadać informacje w sprawie podpalenia samochodu, w tym do osób, które mogły widzieć podejrzanego oraz do posiadaczy monitoringów z prośbą o pomoc.

 

Jeśli ktoś widział mężczyznę opisanego powyżej w godzinach między 6 a 7 rano na ulicach: Jana Pawła II, Partyzantów, bądź Zielonej w Lwówku Śląskim proszony jest o kontakt pod numerem tel.: 577 652 826, bądź z najbliższą jednostką policji – tel.: 112.

14 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że podpalacz zostanie ujęty. Takie auta nie podpalają się same. Notorycznie na terenie Lwówka śląskiego giną auta lub ich elementy takie jak : listwy, lusterka, dekielki od felg lub chociażby korki od wlewu paliwa.

    • Obrażasz trzech poprzednich krajowych właścicieli i jednego Niemca .Komuna się skończyła i już nie tylko Niemcy mają pieniądze każdy kto pracuje je ma !!!Wiec szkodniku społeczny won !!!Wez się za robotę bo w Polsce każdy podejrzany politycznie , młody człowiek który ma firmę budowlaną i ciężko pracuje z bratem stracił rok ciężkiej pracy !!!Auto czarne z zachodu Ciebie leniwy gniocie nie stać bo praca jest Ci obca wiec wydajesz werdykty i oceniasz , jesteś gorszy niż koronawirus

  2. Wszelkie informacje dotyczące podpalacza proszę kierować pod nr telefonu proszę kierować pod nr telefonu podany wyżej. Za każdą informacje która pomoże ująć podpalacza będą nagrody pieniężne pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here