Kto da pieniądze na badania dzieci?

0
253
na zdjęciu Marcin Bustowski

Do Burmistrz Lwówka Śląskiego, Starosty Lwóweckiego, Prezesa Sądu Rejonowego i Komendanta Powiatowego Policji lider „Przebudzonych Konsumentów” złożył pisma, w których zwraca się z prośbą o przekazanie środków na przebadanie dzieci na zawartość w ich organizmach szkodliwego glifosatu.

 

Marcin Bustowski lider Stowarzyszenia Konfederacja Rolniczo- Konsumencka oraz współzałożyciel nowego ruchu o nazwie „Przebudzeni Konsumenci”, znany z faktu walki z niezdrową żywnością, a szczególnie taką, która zawiera Glifosat złożył w dniu wczorajszym na pisma, w którym przypomina o złej sytuacji zdrowotnej coraz szerszej grupy społeczeństwa i zwraca się z prośbą o środki na przebadanie dzieci.

W ostatnich latach na terenie RP mamy do czynienia ze wzrostem chorób nowotworowych wśród dzieci. Zostały one nazwane chorobami 21 wieku. Badania wykazały znaczne przekroczenia substancji czynnej Herbicydu Glifosat w ich organizmach. Sytuacja ta spowodowała maksymalizację zysków przez koncerny farmaceutyczne i systemy rolno- przemysłowe. Konieczne jest, zatem przeprowadzenie kolejnych badań oraz wprowadzenie zakazu stosowania tej substancji i wdrożenie Agencji Bezpieczeństwa Żywności. PIS deklarował w strategii zrównoważonego rozwoju powołanie takowej Agencji jednak obietnicy nie dotrzymał oszukując Naród Polski.

Wyniki badań są niezbędne do podjęcia kolejnych działań.

Starannie opracowane raporty Najwyższej Izby Kontroli jasno wskazują na masowe trucie Polaków w tym także dzieci. Raporty te są alarmujące, lecz zostały przemilczane przez Mateusza Morawieckiego i inne osoby w rządzie. (raporty do pobrania na stronie wygrajmyrazem.pl w zakładce)” – tłumaczy w pismach Pan Marcin Bustowski, który w związku z wystąpieniem zagrożenia z art. 165&2 Kodeksu Karnego, tj. sprowadzenia zagrożenia struciem dzieci i mieszkańców Gminy i Miasta Lwówek Śląski, Powiatu Lwóweckiego oraz dzieci pracowników Sądu Rejonowego w Lwówku Śląskim a także dzieci pracowników Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim substancją nowotworową poprzez żywność, zwraca się do szefów tych organów z uprzejmą prośbą o wygospodarowanie środków na pokrycie kosztów badania dzieci.

Pan Bustowski w złożonych pismach tłumaczy, gdzie i w jakich cenach są wykonywane badania. Lider Przebudzonych Konsumentów wyjaśnia, iż rozliczenie miałoby nastąpić bezpośrednio z siecią laboratoriów. Wspomina także przykład Prezydenta Jeleniej Góry, który za przebadanie jednego dziecka wynegocjował z laboratorium cenę 120 złotych.

„Licząc na pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby oraz chęci przystąpienia do rozmów oczekuję na kontakt w tej ważnej dla nas wszystkich sprawie” – apeluje Pan Bustowski licząc, iż tak Burmistrz Lwówka Śląskiego, jak i Starosta Lwówecki oraz Komendant Powiatowy Policji i Prezes Sądu Rejonowego w Lwówku Śląskim znajdą w budżetach swoich jednostek środki i przeznaczą je na badania dzieci.

Z niecierpliwością oczekujemy na odpowiedzi z poszczególnych jednostek.


Marcin Bustowski mówi STOP dla glifosatu w żywności i namawia do badań

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here