Koronawirus na leśnych ścieżkach

12
3379

W związku ze stanem epidemii po rekomendacji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, od 3 kwietnia do 19 kwietnia br. Dyrektor Generalny Lasów Państwowych wprowadził tymczasowy zakaz wstępu do lasu. W związku z tym na terenach leśnych zwiększono ilość patroli policji wraz ze Strażą Leśną.

Od kilku dni na terenie powiatu lwóweckiego funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej patrolują rejon lasów i terenów, gdzie najczęściej zbierają się grupy spacerowiczów. Podczas patrolu sprawdzają poprawność oznaczeń umieszczonych na wjazdach do lasu, które zawierają informacje o obowiązującym zakazie.

W czasach epidemii jedynie solidarne i odpowiedzialne zachowanie daje nadzieję na jej skrócenie i na szybki powrót do normalnego funkcjonowania.

Prosimy o poważnie potraktowanie tych zakazów, w trosce o nas wszystkich. Ludzkie życie i zdrowie jest wartością nadrzędną. Możemy je ochronić jedynie poprzez wspólne poddanie się koniecznym i tymczasowym ograniczeniom.

 

-/st.post. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski/-

12 KOMENTARZE

 1. PiS wymyślił prosty sposób żeby policja szybko im kasę zrobiła
  Pewnie niech wszystkie zjeby z policji co im władza do głowy uderza poszli do lasu się spełniać A na drogach hulaj panie …..

 2. Niestety pewnie maja takie polecenia odgorne . Malo racjonalne dzialania majace zastraszyc spoleczenstwo . Tak niestety dziala zakompleksiony kurdupel i jego przydupasy bojac sie ze w koncu pojda siedziec , bo powinni.

   • Hehehe! nieźle dałeś… “Ten kieszonkowy dyktatorek nawet nie ma prawa jazdy i nie zna obcego języka”. Ty zapewne masz prawko i może coś dukasz po niemiecku. To teraz tak sobie porównaj na trzeźwo kim ty jesteś a kim jest ten “kieszonkowy dyktatorek”, jaką ma władzę i czy naprawdę jest mu niezbędne do życia prawo jazdy i język obcy..

  • “zakompleksiony kurdupel i jego przydupasy bojac sie ze w koncu pojda siedziec , bo powinni.” Chłopaku, zakompleksiony z jakiego powodu? Bo ty tak twierdzisz? Powielasz niedorzeczne idiotyzmy. Postaraj i napisz coś logicznego.

  • Co się czepiasz biednego Jarusia on nigdy nie będzie siedział dlatego, że:
   „Nie popełnia przestępstwa, kto z powodu
   choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego
   znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem” Polski kodeks karny z 1997 roku art. 31 § 1

 3. MAM NADZIEJĘ ŻE PANOWIE OPRÓCZ ROBIENIA ZDJĘĆ MIELI JESZCZE CZAS ŻEBY ZOBACZYĆ ŻE ŁAWKI Z GÓRY SZWAJCARII KTOŚ ZRZUCIŁ NA DÓŁ I JE PRZYWIEŹLI AUTKIEM NA GÓRĘ? CZEKAM NA ODPOWIEDŹ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here