Plac zabaw, czy śmietnisko?

6
689

Te zdjęcia raczej nie wymagają komentarza. Nadesłała je do nas czytelniczka. Obrazy mówią same za siebie. Warto tylko dodać, iż wykonane zostały na placu zabaw.

 

„Plac zabaw na Morcinka, Lwówek Śląski” – pisze do redakcji czytelniczka i przesyła zdjęcia, na których widać przepełniony kosz i stertę śmieci wokół niego. Puszki i butelki po napojach, papierki po lodach i batonikach rozrzucone w miejscu, które powinno świecić przykładem. Trudno nie odnieść wrażenia, iż coś tu jest nie tak. Albo kubełek jest niedostosowany do potrzeb, albo odwiedzający to miejsce zapomnieli o kulturze. Co o tym sądzicie?

6 KOMENTARZE

  1. Parafrazując jedyny słuszny komentarz funkcjonariuszy do przeważających powodów wypadków drogowych napiszę tak: Kubeł nie dostosował się do warunków panujących na placu.

  2. Ja myślę,że kosz na odpady jest zdecydowanie za mały.Np.przy silniejszym wietrze zawartość znajdzie się na zewnątrz i później wygląda to tak jak na zdjęciach.

  3. Ktoś zapomniał, że kosze trzeba latem częściej opróżniać. To takie proste, ale niektórzy nie wiedzą, że wystarczy pomyśleć. To naprawdę nie boli.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here