Kopalnia św. Jan w Krobicy zaprasza na dzień otwarty

0
814

Odkryj tajemnice podziemnego świata w jednym z najbardziej fascynujących miejsc w regionie. Poznaj piękno prawdziwej perełki wśród obiektów podziemnych w Europie. Dotknij ręcznie kutych XVIII wiecznych korytarzy, usłysz historię jednej z najstarszych kopalni w Polsce – jedynej ocalałej kopalni Gór Izerskich udostępnionej turystom.

 

 

Kopalnia św. Jan w Krobicy zaprasza na Dzień Otwarty dla przewodników sudeckich, pracowników biur podróży i punktów informacji turystycznej oraz przedstawicieli branży hotelarskiej.

„Stwarzamy Wam okazję do poznania jedynej ocalałej kopalni Gór Izerskich otwartej dla turystów, jednej z najstarszych kopalni w Polsce i prawdziwej perełki wśród obiektów podziemnych w Europie.” – zachęcają pracownicy Kopalni.

Czego możecie się spodziewać:

  • Zwiedzanie naszej unikatowej Podziemnej Trasy Turystycznej
  • Prezentacja oferty usług na rok 2024 i możliwości współpracy
  • Możliwość rozmowy z członkami naszego zespołu i uzyskania dodatkowych informacji
  • Specjalne oferty dla obiektów zainteresowanych nawiązaniem współpracy

Nasza akcja, to doskonała okazja, by poznać się bliżej i znaleźć nowe sposoby na zwiększenie satysfakcji z pobytu Waszych gości! Niech i oni doświadczą niezapomnianej podziemnej przygody!

Ze względu na specyfikę obiektu, liczba miejsc ograniczona. Zarezerwuj swoje miejsce do dnia 23.02.2024 r. pod adresem e-mail:: [email protected] i doświadcz surowego piękna izerskich podziemi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here