Kontrola WITD oraz Policji w Gryfowie Śląskim

4
1286
zdjęcie poglądowe (fot.: WITD)

Przedsiębiorcy odpowiedzą za zły stan techniczny pojazdów, które wysłali w drogę. To m.in. efekt dzisiejszej kontroli w Gryfowie Śląskim.

 

 

Stan pojazdów poruszających się po naszych drogach nadal jest niezadowalający. Nie brakuje aut, które zagrażają bezpieczeństwu w ruchu.

W dniu 16 listopada 2023 r na drodze krajowej nr 30 w Gryfowie Śląskim, Inspektorzy z Inspekcji Transportu Drogowego z Jeleniej Góry wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim przeprowadzili wspólne działania polegające na kontroli pojazdów przewożących rzeczy.

W wyniku przeprowadzonych kontroli za zły stan techniczny pojazdów i niewłaściwe zabezpieczenie przewożonych ładunków na kierowców nałożono 6 mandatów karnych na kwotę 500 zł.

Zatrzymano 3 dowody rejestracyjne pojazdów za brak świateł, popękane tarcze hamulcowe pojazdów i zużyte opony. Wszczęto także postępowanie wobec dwóch przedsiębiorców za zły stan techniczny pojazdów.

4 KOMENTARZE

  1. Do Świeradowa zapraszamy policjantów i panów inspektorów z WITD! Co tu się dzieje! Miasto tonie w błocie i mokrych liściach, a drogi są rozjeżdżane przez przeładowane i odkryte ciężarówki z ziemią z budów apartamentów! Polecam ul. Nadbrzeżną, 11-go Listopada, Zakopiańską. Zaraz to błocko przymarźnie i turyści na letnich oponkach będą mieć kłopoty. Ale Rolek i jego urzędnicy tego problemu nie widzą. Ciekawe dlaczego ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here