Konkurs fotograficzny – Piękno zaklęte w zabytkach

3
115

Zapraszamy wszystkich, którzy fotografują do naszego konkursu. Tym razem fotografujemy nasze zabytki, najpiękniejsze miejsca w Powiecie Lwóweckim i wszelkie atrakcje turystyczne, którymi możemy się pochwalić.

Najładniejsze zdjęcia trafią na wystawę, jak również do folderu turystycznego – a 3 zwycięzców otrzyma swoje prace pięknie wydrukowane i oprawione.

Czy mamy się czym pochwalić? Zapraszamy do pokazania najpiękniejszych miejsc naszego regionu!!

****
Warunki konkursu:
termin nadsyłania prac: 31 lipca
maksymalna ilość zdjęć na 1 uczestnika: 5
prace prosimy nadsyłać w formacie jpg na adres: [email protected]
*****

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 roku informujemy, że udział w konkursie fotograficznym „Piękno zaklęte w zabytkach” jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nadesłanych prac, wizerunku autora oraz jego danych imiennych na potrzeby działań informacyjno-promocyjnych Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W STAROSTWIE POWIATOWYM W LWÓWKU ŚLĄSKIM NA PODSTAWIE WYRAŻONEJ ZGODY dostępna pod linkiem: https://powiatlwowecki.pl/pl/article/1747

Więcej informacji: Wydział Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji, Starostwo Powiatowe, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski

3 KOMENTARZE

  1. Czyli jak tanio i bez wysiłku zdobyć bazę fotograficzną do wykorzystania na różne sposoby.Brakuje podstawowych informacji o prawach autorskich i zakresu wykorzystania nadesłanych prac.
    Jakaś plaga z tymi konkursami, urzędy i instytucje państwowe chcąc wydać folder czy informator po prostu powinny zlecić wykonanie takich prac jakiemuż zawodowcowi za odpowiednie wynagrodzenie, a nie szukać naiwnych, którzy za nagrodę wartości kilkunastu czy kilkudziesięciu zł pozbywają się wszelkich praw do swoich prac.

  2. Jakaś plaga z tymi konkursami. Służy to tylko i wyłącznie do zdobycia bazy fotograficznej prawie bez wydawania pieniędzy. Urzędy i instytucje państwowe niech zatrudnią fachowca za odpowiednią zapłatę,który wykona zdjęcia przyciągające wzrok i zachęcające do odwiedzenia takich miejsc. Tu brakuje jeszcze podstawowych informacji o przekazaniu niematerialnych praw autorskich i polu wykorzystania tak pozyskanych zdjęć. Zazwyczaj jest tak gdzieś w regulaminie zapisane, że autor pozbywa się wszelkich praw, a ich nabywca praktycznie może robić z nimi co chce, łącznie z ukryciem nazwiska autora.

  3. do: anonim
    Nic dodać, nic ująć. Trafiłeś w sedno. Zamiast zainwestować w przewodnik kasa dla autora tekstu i druga dla autora zdjęć lub autorów. To robią konkursik i teraz jeszcze mamy latać po całym powiecie lwóweckim i robić im zdjęcia a potem już widzę nasze imiona i nazwiska i do tego w jakimś “folderze”.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here