Komisarz wyborczy stwierdził wygaśnięcie mandatów dwóch radnych

3
1947

W dniu wczorajszym Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze wydał dwa postanowienia w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatów radnych.

 

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze II wydał dwa postanowienia w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatów radnych.

„Stwierdza się wygaśnięcie z dniem 7 kwietnia 2024 r. mandatu radnego wybranego do Rady Miejskiej w Lwówku Śląskim w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 15 – KWW LWÓWECKA PRAWICA, z powodu wyboru na Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Radnym, którego mandat wygasł jest Dawid Zdzisław KOBIAŁKA.” – napisał w pierwszym postanowieniu Komisarz Wyborczy.

„Stwierdza się wygaśnięcie z dniem 7 kwietnia 2024 r. mandatu radnego wybranego do Rady Powiatu Lwóweckiego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 13 – KWW DEMOKRACI – LUDOWCY, z powodu wyboru na Burmistrza Gminy i Miasta Gryfów Śląski. Radnym, którego mandat wygasł jest Daniel Radosław KOKO.” – czytamy w drugim postanowieniu.

Sesje inauguracyjne odbędą się w dniach 6 – 7 maja 2024 roku. To podczas nich tak obaj panowie zostaną zaprzysiężeni i rozpoczną pracę jako burmistrzowie naszych gmin.

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here