Kolizja na drodze powiatowej

8
3152
zdjęcia nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Kierujący samochodem osobowym najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Na drodze powiatowej występują w tym miejscu utrudnienia w ruchu.

 

Kierujący samochodem mężczyzna najprawdopodobniej stracił panowanie nad prowadzonym autem i to zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło około południa na drodze powiatowej w Nielestnie, gminie Wleń. Jak informują nas czytelnicy, w miejscu, gdzie doszło do kolizji występują utrudnienia w ruchu.

Jak wynika z wstępnych informacji czytelników kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na miejscu nie ma jeszcze służb i być może w ogóle nie będą dysponowane.

zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy
zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy

8 KOMENTARZE

    • Tak btw.. wiesz że teraz nie ma pojazdów bez uprawnień nawet na małe skuterki trzeba mieć uprawnienia.. nie licząc osób które ukończyły 18 lat przez 2013r. Więc grono ludzi jeżdżących “bez prawa jazdy się zmniejsza”…

  1. Pan który spowodował wypadek już nie jednokrotnie wymuszał pierwszeństwo i jeździł środkiem drogi stwarzając niebezpieczeństwo i jeżdżąc dosłownie na czołówkę. Człowiek który ledwo widzi i przysypia na stojąco nie powinien prowadzić jakiegokolwiek pojazdu, nawet roweru. Zrobią z nim porządek dopiero kiedy doprowadzi do tragedii w której kogoś zabije.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here