Kolejny rok szkolny w ZSOiZ w Lwówku Śląskim dobiegł końca!

3
2352
zdjęcia: ZSOiZ Lwówek Śl.

Podczas uroczystego apelu wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za naukę, sport i osiągnięcia w konkursach.

 

Dyrektor szkoły Pan Andrzej Bielak dziękował uczniom i nauczycielom za pracę w kończącym się już roku szkolnym.

Przewodniczący Rady Powiatu Lwóweckiego Pan Olgierd Poniźnik gratulował uczniom sukcesów i przypomniał, że nasza szkoła jest szkołą z ogromnymi tradycjami i może się poszczycić najwyższą zdawalnością egzaminów maturalnych w całym powiecie.

Przewodniczący Rady Rodziców Pan Marcin Siemiątkowski życzył wszystkim uczniom osiągania sukcesów na miarę swoich możliwości.

To był czas pełen wyzwań i nauki. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim za zaangażowanie, pracę i wsparcie.

Dziękujemy uczniom za ich ciężką pracę, determinację i osiągnięcia. Nauczycielom za ich nieustanne wsparcie i poświęcenie. Rodzicom za wsparcie i współpracę przez cały rok.

Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych i zasłużonych wakacji. Odpoczywajcie, nabierajcie sił i wracajcie do nas z nową energią na kolejny rok szkolny!

Wszystkich Ósmoklasistów zapraszany do naszej szkoły!

-/autor: ZSOiZ Lwówek Śląski/-

3 KOMENTARZE

  1. Zaczynają się wakacje. Jaką bezpłatną ofertę w Lwówku dla dzieci i oddzielnie dla młodzieży ma Lwówecki Ośrodek Kultury oraz Lwówecka Biblioteka Publiczna z Biblioteką Dziecięcą? Wakacje to dwa miesiące. Proszę o programy atrakcji i imprez dla młodych.

    • Podbijamy

      Po to szliśmy na wybory by skończyć z wegetacją kulturową. LOK zatrudnia całą grupę osób a co dostaną dzieci za darmo? Po co zatrudniać osoby od 8.00 w dni robocze skoro dzieci korzystać mogą w roku szkolnym po lekcjach i w soboty. Na wakacjach powinna być w każdym tygodniu jakieś wydarzenia dla dzieci i młodzieży np. na basenie, na stadionie, w parku, obok szkół, na hali miejskiej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here