Kolejne dary dotarły do Lwówka Śląskiego

16
1353

W sobotnie popołudnie do Lwówka Śląskiego dotarł kolejny transport z darami, pomocą dla uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy.

Tym razem dary dotarły z Niemiec. W ich rozładunku pomagali strażacy z PSP w Lwówku Śląskim, OSP w Sobocie i OSP w Kotliskach. Dary zostały zmagazynowane w ratuszu. Zapewne w poniedziałek zostaną rozdysponowane do potrzebujących.

 

16 KOMENTARZE

    • Gdybyś posłuchała co mówią dokładnie bzdur byś nie pisała dziękują wszystkim za serce bez ich pomocy sami ludzie tez nie dali by rady potrzeba nie tylko darów potrzeba pomocy socjalnej mieszkań miejsc pobytu itp utrzymanie,praca .Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia ci co narzekają dla zasady aby komuś dowalić lepiej z tym się czujesz?Lepsza opozycja która przeforsowała w Brukseli brak środków dla własnego kraju?

  1. A pod co podlega straż pożarna(graniczna) policja może pod PO, co na granicach wyzywaliście ich od watachy psów zapomnieliście ,kto dzieciom żałuje 500+ jak nie wy,chcecie to samo robić co w rosji żeby ludzie nic nie dostawali i tymsamym zmusić do wyjazdów na szparagi do niemiec.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here