Kolejna droga w powiecie do remontu

5
1872
droga Pławna Marczów remont lwówecki

Władze Powiatu Lwóweckiego ogłosiły przetarg na II etap remontu drogi powiatowej 2533D Pławna – Marczów, o dł. 1,852 km.

 

 

W 2022 roku Powiat przeprowadził remont drogi 2533D Pławna – Marczów. Wówczas wykonany został pierwszy etap zadania obejmującego teren gminy Lubomierz. Wartość zadania wyniosła 348.244,98 złotych. Remont został przeprowadzony dzięki dofinansowania w formie datacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego oraz wsparciu Gminy Lubomierz.

Zgodnie z deklaracją Pana Starosty w tym roku ma zostać zrealizowany II etap tego zadania, który pozwoli wyremontować nawierzchnię na odcinku 1,852 km, aż do pierwszych zabudowań w Marczowie.

 

 

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie: roboty rozbiórkowe, ścinka zawyżonych poboczy, wycinka odrostów i samosiewów znajdujących się w pasie drogowym, wykonanie wymiany przepustu pod jezdnią główną, wykonanie wzmocnienia krawędzi konstrukcji jezdni o nawierzchni bitumicznej, wykonanie nowej nawierzchni ścieralnej na całej szerokości jezdni, wykonanie nawierzchni zjazdów o nawierzchni bitumicznej oraz uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego.

Oferty w przetargu powinniśmy poznać już dziś.

5 KOMENTARZE

  1. Droga z Wojciechowa do Lubomierza to masakra, jedną dziurę ominiesz w pięć wpadniesz, nikt tego nie widzi, nikomu to nie przeszkadza,!!! Gdzie sa władze gminy, dlaczego nikt sie tym nie interesuje???

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here