Kierowca w stanie krytycznym walczy o życie

2
4635

Fatalne warunki drogowe dają się we znaki. Na drodze ze Świeradowa – Zdroju do Szklarskiej Poręby samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca w szpitalu w stanie krytycznym walczy o życie.

 

Kierujący samochodem marki Skoda jadąc od Świeradowa – Zdroju do Szklarskiej Poręby jeszcze przed zakrętem śmierci prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, po czym stracił panowanie nad swoim samochodem i wypadł z zakrętu poza jezdnię. Samochód ze sporą prędkością uderzył bokiem od strony kierowcy w drzewo.

Kierowca był uwięziony w samochodzie, dopiero akcja ratunkowa strażaków, którzy za pomocą narzędzi hydraulicznych wycięli część karoserii samochodu pozwoliła wydostać mężczyznę z pojazdu.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej z JRG 1 w Jeleniej Górze oraz jeden zastęp OSP Szklarska Poręba. Konieczna była interwencja pogotowia ratunkowego. Pasażer samochodu został przetransportowany do szpitala z urazem głowy, a kierowca niestety w stanie krytycznym walczy o życie.

-/24jgora.pl/-

2 KOMENTARZE

  1. Jakie ciężkie warunki,droga ledwo przyprószona,prosty odcinek drogi a nie żaden łuk,trzeba być debilem skończonym by tak się rozbić!Z resztą dziś takich nie brakowało takich na tym odcinku drogi!!!Brak myślenia i prędkość i tyle.Zastanawiałem się jak można się rozbić na tym odcinku przejeżdżając koło miejsca zdarzenia

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here