Kierowca karetki zajeżdżał drogę innym pojazdom. WIDEO

1
4336
screenshot YouTube

Kierowca osobówki nie mógł wyprzedzić ambulansu, bo ten specjalnie zwalniał i zajeżdżał drogę. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94 między Zebrzydową a Bolesławcem.

 

O incydencie poinformował portal Istotne.pl. Wcześniej na kanale YouTube “Stop cham” opublikowano filmik z rejestratora samochodu osobowego. Jak widać na nagraniu kierowca karetki zajeżdżał drogę samochodowi, który chciał go wyprzedzić. Warto tu nadmienić, iż ambulans nie jechał na sygnale a chwilami poruszał się bardzo wolno zjeżdżając od jednej krawędzi drogi niemal do drugiej krawędzi.

Opublikowane dwa dni temu nagranie ma już grubo ponad 180 tysięcy wyświetleń a zachowanie kierowcy skomentowało pod nagraniem blisko tysiąc internautów. Zobaczcie z resztą sami.

1 KOMENTARZ

  1. Proste trzeba było powiadomić w tym momencie policję nawet jakby dojechali policjanci dopiero jak pogotowie stoi pod szpitalem kierowcę też by można ukarać mandatem na podstawie filmu za blokowanie drogi a może kierowcą ambulans nie był dzisiejszy powinno się prawnie tępić takich drogowych szeryfów a potem mają pretensje że inni kierowcy im blokują drogę

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here