Już w piątek rozpoczęcie IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej w Rakowicach Wielkich

0
118

Już w najbliższy piątek 3 maja na boisku przy Zespole Szkół Ekonomiczno- Technicznych w Rakowicach Wielkich rozpocznie się IX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej.

Turniej potrwa do soboty i wezmą w nim udział drużyny seniorów oraz drużyny uczniów szkół średnich.

Turniej potrwa do soboty i wezmą w nim udział drużyny seniorów oraz drużyny uczniów szkół średnich.

W turnieju seniorów na chwilę obecną są zgłoszone cztery drużyny: drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, drużyna z Ukrainy i drużyna żołnierzy amerykańskich stacjonujących na jednostce w Bolesławcu. Oficjalne otwarcie jest w piątek 3 maja o godz. 9. Oczywiście z wyprowadzeniem z hymnami i rozgrywamy turniej seniorów od godz. 9.30 – tłumaczy Pan Adam Dymitroca odpowiedzialny za organizację nauczyciel ZSE-T w Rakowicach Wielkich, który wyjaśnia, iż w tym samym dniu rozpocznie się turniej młodzieży szkolnej. – Mamy drużyny z zagranicy, czyli: z Rosji – Moskwa, z Ukrainy ze Stryja, z Białorusi z Brześcia i z Czech z Mladá Boleslav oraz naszą drużynę gospodarzy z Rakowic Wielkich a także najprawdopodobniej drużynę z ZPEW.

Drużyny młodzieżowe w piątek rozegrają 15 meczy. Kolejnego dnia, czyli w sobotę, 4 maja najlepsi zawalczą o piąte, trzecie i o pierwsze.

 

Organizatorami IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej są: Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich, Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim i jako współorganizator Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here