Już jutro rusza największy zlot motocyklowy w regionie

0
1038

To już jutro, w piątek 1 lipca w Rakowicach Małych koło Lwówka Śląskiego rozpocznie się IX Zlot Motocyklowy organizowany przez motocyklistów ze Stowarzyszenia Leopolis Bikers.

 

Domowe wypieki, pyszne pierogi i coś z grilla, do tego zimne z pianką, znakomita muzyka na żywo i wypoczynek na łonie natury we wspaniałym towarzystwie i w otoczeniu pięknych motocykli. Tak zapowiada się weekend nad zalewem w Rakowicach Małych koło Lwówka Śląskiego, gdzie już w piątek, 1 lipca 2022 roku rozpocznie się IX Zlot Motocyklowy organizowany przez motocyklistów ze Stowarzyszenia Leopolis Bikers.

W poprzednich latach motocykliści udowadniali, że potrafią zorganizować znakomitą zabawę, czego dowodem były prawdziwe tłumy gości. W tym roku przygotowania idą pełną parą. Członkowie Stowarzyszenia dopinają ostatnie szczegóły, ostatnie porządki, szykują opał pod grilla i piec ciasta i lepić pyszne pierogi.

Warto wybrać się nad zalew i samemu poczuć tą wyjątkową atmosferę, jaka towarzyszy zlotom i jak zapewniają motocykliści każdy jest mile widziany – posiadanie motocykla nie jest obowiązkiem 🙂

Warto także wziąć udział w paradzie motocykli, która w sobotę 2 lipca ok. godz. 12:55 wyruszy spod kościoła Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim, przejedzie ulicami miasta przez rynek, po czym skieruje się do Rakowic Małych.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here