Jeżów Sudecki: Ciężko chory mężczyzna pogryziony przez psa

0
179
fot.: 24jgora.pl

Ciężko chory 77. letni mężczyzna został pogryziony przez psa w Jeżowie Sudeckim. Córka apeluje do właściciela.

Do zdarzenia doszło 1. października około godziny 7. rano w okolicy cmentarza w Jeżowie Sudeckim. Starszy mężczyzna został pogryziony przez psa w typie labradora. Sprawa jest o tyle poważna, że mężczyzna jest poważnie chory, przechodzi terapię onkologiczną i jest w tej chwili bardzo podatny na zakażenia i infekcję. Córka chorego apeluje do właściciela psa o przedstawienie aktualnego zaświadczenia o szczepieniu.

 

Bardzo proszę o pomoc w zidentyfikowaniu właściciela psa, który w dniu 1.10 około godz 7 rano na polanie w okolicy cmentarza przy Jeżowie Sudeckim, pogryzł dotkliwie 77 letniego mężczyznę . Sprawa jest o tyle pilna, że mężczyzna jest w trakcie terapii onkologicznej. Niedawno przeszedł radioterapię przez co jest podatny na infekcje, a ponieważ nie mamy informacji czy pies był szczepiony czekają go zastrzyki, których w tej sytuacji chcielibyśmy uniknąć.

Ponieważ zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych bardzo prawdopodobne jest iż ów właściciel psa mieszka w pobliżu miejsca zdarzenia.

Apelujemy do właściciela psa z prośbą o dostarczenie zaświadczenia o aktualnym szczepieniu psa, które obiecał dostarczyć. Proszę je dostarczyć jutro do godziny 7:30 do przychodni na ulicy Stanisława Moniuszki 5A, 58-500 Jelenia Góra. Przychodnia otwarta od 07:00 ,Telefon przychodni: 75 753 13 27

-/ 24jgora.pl/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here