Jeżdżą starą Corsą i kradną paliwo. Poznajesz ich?

0
3213

Policjanci publikują wizerunek osób podejrzewanych o jazdę samochodem z tablicą rejestracyjną od innego pojazdu i kradzież paliwa. Jeśli rozpoznajesz, któregoś z mężczyzn możesz pomóc, zadzwoń!

 

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu, prowadzą czynności w sprawie użycia tablicy rejestracyjnej pojazdu mechanicznego nieprzypisanej do pojazdu.

– Dwóch mężczyzn widocznych na zdjęciach poruszało się pojazdem marki Ople Corsa po drogach powiatu bolesławieckiego z tablicą rejestracyjną przypisaną do innego samochodu, co jest przestępstwem. Ponadto policjanci ustalili, że użytkownicy tego pojazdu dokonali kradzieży paliwa, zatankowali samochód na stacji i odjechali bez płacenia.  – wspomina szt. Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osób widocznych na publikowanych zdjęciach, prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie – st. post. Alicja Koman tel. 47 8733 292, dyżurnym KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 200 i 201 lub na e-mail [email protected].

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here