Jest oferta pracy w Starostwie w Lwówku Śląskim

6
2913
zdjęcie poglądowe, fot. Lwówecki.info

Starosta Lwówecki ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze w pełnym wymiarze czasu pracy. Aplikacje należy składać do dnia 05.08.2024 r. w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

Starosta Lwówecki ogłasza nabór na stanowisko: Inspektor w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Lwówku Śląskim w wymiarze 1 etatu.

Wymagania niezbędne

  • wykształcenie wyższe preferowana specjalność administracja publiczna,
  • minimum 3 lata stażu pracy w administracji,
  • spełnienie wymogów art.6.ust.1 oraz art.6.ust.3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz.U.2022.530 t.j.)
  • znajomość aktów prawnych tj.: Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz przepisów wykonawczych do w/w ustawy, ustawy o samorządzie powiatowym,

Wymagania dodatkowe

  • kreatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • szybkie nabywanie nowych umiejętności zawodowych,
  • samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
  • znajomość programów tj. world, excel.

Wymagane dokumenty

  • życiorys (CV) własnoręcznie podpisany,
  • list motywacyjny z opisem doświadczenia zawodowego własnoręcznie podpisany,
  • oświadczenie o spełnieniu wymogów dotyczących wykształcenia (dokumenty potwierdzające wykształcenie do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy (zaświadczenia, świadectwa pracy),
  • oświadczenie o spełnieniu wymogów art.6.ust.1 oraz art.6.ust.3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych ( Dz. U.2022.530.j.t.);
  • oświadczenie kandydata o niekaralności,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji*

Warunki pracy na stanowisku:

  • Praca w wymiarze pełnego etatu, w tym powyżej 6 godzin dziennie przy komputerze.
  • Umowa zostanie zawarta na okres próbny.

Szczegółowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku

Prowadzenie spraw z zakresu:

  • gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa, ustanowienie trwałego zarządu, sprzedaż, najem, dzierżawa, użyczenie; tj. przygotowywanie decyzji, umów, wykazów, ogłoszeń, pism,
  • wyodrębnienie zasobu nieruchomości Skarbu państwa i gospodarowanie nim; tj. naliczanie opłat i ich aktualizacja,
  • komunalizowanie nieruchomości Skarbu Państwa na rzecz gmin,
  • rozpatrywanie wniosków o wyrażenie zgody na czasowe zajęcie gruntów Skarbu Państwa i Powiatu Lwóweckiego,
  • przygotowania decyzji, przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności,
  • stwierdzanie decyzją ustanowienia trwałego zarządu na rzecz państwowych jednostek organizacyjnych
  • wnioskowanie do Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych o przekazanie w użytkowanie lasów, gruntów i innych nieruchomości wskazanej jednostce organizacyjnej
  • prowadzenie ewidencji mienia Skarbu Państwa w systemie EGB-2000N dla celów sprawozdawczych
  • przekazywanie w zarząd Lasów Państwowych stanowiących własność Skarbu Państwa;

Informacje dodatkowe:

Aplikacje w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem „nabór na stanowisko Inspektora w wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Lwówku Śląskim” należy złożyć do dnia 05.08.2024r. w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski (decyduje data wpływu do sekretariatu Starostwa).

Szczegółowe informacje na stronie Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim.

6 KOMENTARZE

  1. Pani Starościna niech zwróci uwagę na obsługę w Powiatowym Zespole d/ orzekania, niesympatyczne panie odpowiadają jak” roboty” a ich szefowa tylko poucza za ściany nie pokazując się, mam wrażeniowe panie obsługujące pacjentów jej sie normalnie boją! atmosfera iście grobowa, na drzwiach wisi OSTRZEŻENIE że nie kserujemy, maśe ludzi przyjeżdża ze wsi, są to inwalidzi, wiec ludzie którzy wymagają pomocy a nie odsyłania poza obiekt, zęby szukac kserokopiarki, czy jest to taki straszny koszt dla starostwa? to bierzcie opłatę za te ksero! Zenada!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here