Jeśli znasz osoby ze zdjęć powiadom policję

3
2815

Bolesławieccy policjanci ustalają tożsamość podejrzewanych o kradzież paliwa. Jeżeli ktoś rozpoznaje osoby na zdjęciach prosimy o informacje.

 

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie kradzieży paliwa. W lutym 2021 roku na terenie Bolesławca dokonano kradzieży paliwa na kwotę blisko 700 złotych. Kobieta i mężczyzna przyjechali na stację paliw, zatankowali samochód i odjechali nie płacąc.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osób widocznych na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie mł.asp. P.Czepita tel. 47 8733 229, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 234 lub na e-mail [email protected].

-/asp.szt.A.Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec/-

3 KOMENTARZE

  1. Kwota kradzieży paliwa chyba jest lekko przesadzona jeśli nawet te Audi przyjechał z pustem zbiornikiem paliwa najmocniejszej wersji silnikowej wchodzi tam 70 litrów paliwa skoro paliwo jest po 5 zł i zatankowali by 70 litrów to wyszłoby 350 zł to gdzie schowali drugie 70 litrów

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here