Jelenia Góra: Ponad 1 kg marihuany nie trafi na rynek

11
2114
zdjęcie poglądowe

Policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego narkotyków. W trakcie czynności zabezpieczyli ponad 1 kg marihuany o wartości czarnorynkowej nie mniej niż 130 tysięcy złotych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz 27-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27- letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci prowadząc czynności uzyskali informację, że 27-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, funkcjonariusze w jego garażu znaleźli w woreczkach narkotyki. Było to łącznie ponad 1 kg marihuany o wartości czarnorynkowej nie mniej niż 130 tysięcy złotych . Ponadto zabezpieczyli również wagę elektroniczną do ich ważenia.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją. 27-latek został objęty dozorem policyjnym i musi wpłacić poręczenie majątkowe.

 

podinsp. Edyta Bagrowska, KMP Jelenia Góra

11 KOMENTARZE

  1. To jakaś supermarihuana, bo końcowy konsument by musiał przepłacić co najmniej dwukrotność, a nawet trzykrotność ceny rynkowej. Marzy mi się kraj, gdzie policja nie ściga za skręta, a zajmuje się przestępcami. Fajnie, jakby jednak coś też trochę matematyki liznęli piszący takie sensacyjne newsy w imieniu komendy.

  2. Dilerka w rakowicach nie sądzę to po prostu sąsiedzi Grzegorz Ewelina i ta stara nie mają znajamych z każdym wokół sąsiadem prowadzą wojnę tak pięknie są lubiani policja powinna zaczac od nich jak bez pozwolenia sobie remonty uprawiają na wspólnocie

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here