Jedna z ważniejszych dróg w mieście zostanie zamknięta

9
5990

Od chwili zamknięcia mostu w ciągu drogi wojewódzkiej 364 w Gryfowie Śląskim szutrowy odcinek bez nazwy biegnący wzdłuż linii kolejowej od Ubocza do ulicy Nad Stawami stał się jedną z ważniejszych arterii w mieście.

 

 

Niestety, mimo, że przy zamknięciu mostu drogę tę podrównano natężenie ruchu w ostatnim czasie spowodowało, iż ten szutrowy trakt szybko zmienił się w drogę usianą dziurami niczym szwajcarski ser. Dziś przejazd tym odcinkiem nie należy do komfortowych, a mimo to wielu kierowców z niego korzysta skracając drogę z Ubocza do Gryfowa.

Wkrótce stan nawierzchni na tej drodze bez nazwy się poprawi. Niemniej wcześniej odcinek ten zostanie zamknięty dla ruchu o czym poinformował Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski

W dniach 24.06.2024 r. oraz 25.06.2024 r., w godzinach 8:30-14:00 zostanie zamknięty dla ruchy samochodowego objazd z Gryfowa Śląskiego do Ubocza, biegnący wzdłuż linii kolejowej, ze względu na uzupełnienie ubytków nawierzchni drogi. Osoby dojeżdżające do pracy, przed godziną 8:30, do budynku Ubocze 300 będą mogły rano skorzystać z objazdu. Serdecznie przepraszam za zaistniałe trudności. – napisał w komunikacie Pan Daniel Koko Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski.

9 KOMENTARZE

  1. Na te pare miesiecy to przydało by sie puścić jeden pas po tej drodze brukowanej, a na dole polozyc rure na rowie i wrócić na polną dróżke która tam dalej jest już szeroka + troche koparką pozbierać pobocza i bedzie git

  2. Bardzo często jeżdżę koło tego mostu tam nic się nie dzieje nikt go nie remontuje tylko raz widziałam ekipę jak stawiali znaki zagrażali przejazd to samo na kolejowej nikogo nie ma .To będzie trwało chyba 10 lat tak się władze starają aż miło popatrzeć!

  3. Remont wszedł w fazę “ŚCIEMA”. Codziennie przemieszczam się obok niego i faktycznie nic nie robią. Czasem widzę siedzącą ekipę i tyle. Za 2-3 msc. będzie informacja ,że to i tamto wyszło … , nie mamy wyjścia, koszt musimy podnieść o kilka baniek. :)))))

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here