Jedna osoba poszkodowana, jedna oddaliła się z miejsca zdarzenia

8
3926
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy!

Po zderzeniu dwóch aut jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia. Teraz szukają go policjanci, którzy próbują wyjaśnić okoliczności całego zajścia.

 

Tuż po godzinie czternastej trzydzieści do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania PSP w Lwówku Śląskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Ubocze koło Gryfowa Śląskiego. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim, OSP w Uboczu oraz OSP w Gryfowie Śląskim, a także zespół ratownictwa medycznego i patrol policji.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, iż do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w wyniku nie zachowania należytej odległości pomiędzy jadącymi w tym samym kierunku pojazdami. W wyniku najechania jednego auta na drugie jedna osoba została poszkodowana. Kobieta uskarżała się na bóle odcinka szyjnego kręgosłupa. Obecnie trwają jej badania.

Policjanci prowadzą poszukiwania kierowcy drugiego auta, który po zdarzeniu oddalił się. – wyjaśnia nam sierż. Olga Łukaszewicz oficer prasowa lwóweckiej policji.

8 KOMENTARZE

  1. Podobna sytuacja była kiedyś Milęcice/Lubomierz gościu zaliczył autem stodołe i uciekł ,dobry pomysł na ucieczki jeżeli jest pod wpływem tam czegoś ,jak tata dobrze ustawiony to mu nic nie grozi.

  2. Po pierwsze to kierowca, który uderzył w pojazd nie jechał szybko był trzeźwy itd. Kierowa niby poszkodowanego auta był bez uprawnień i pod wpływem na dodatek pasażer był badany, bo kierowcy już nie było nie wiadomo kiedy i jak uciekł rzekomo do pracy. Zatrzymali się bez kierunku i nagle, policja ustaliła że kierowca który w nich wjechał nie jest winny. Ale tak gadajcie ze dostał depresji czy nie wiadomo czego. Do tej pory nie wiadomo gdzie uciekinier się znajduje. Skoro był “poszkodowany” to po co uciekał ?

  3. K.P. ~ Z KAD TY MASZ CZLOWIEKU TAKIE NIUSY SKORO POLICJA POSZUKUJE KIEROWCY TO NA JAKIEJ PODSTAWIE STWIERDZASZ ZE BYL POD WPLYWEM I NIE MIAL UPRAWNIEN. I JAK TO MOZLIWE ZE SAMOCHOD WJEZDZAJACY ,,W DUPE,, NIE PONOSI WINY SKORO NIE ZACHOWAL ODSTEPU I NIE DOSTOSOWAL PREDKOSCI. GDYBY JECHAL PRZEPISOWO TO BY W NICH NIE UDERZYL. PRZYPOMINAM ZE UBOCZE POSIADA OGRANICZENIA PREDKOSCI

  4. Byłam na miejscu to wiem a kierowca jest policji znany już 😉 gdyby była duża prędkość to auta wyglądałyby całkiem inaczej za prędkość NIKT mandatu nie dostał. Kierowca który najechał na drugi pojazd dostał mandat za niezachowanie należytej odległości ale przepraszam bardzo nagle bez jakiegokolwiek sygnału stanąć na środku ulicy gdy chce się skręcić i nie włączyć kierunku ? Myślę że nie jeden kierowca wtedy by wjechał. Szczerze to chyba normalne że skoro ktoś nie mq uprawnień itd nie będę pisać drugi raz będzie winny prawda ? Takie mamy prawo. Pozdrawiam 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here