Integracyjny turniej tenisa stołowego

0
874
zdjęcia: ZS Lubomierz

W celu kontynuowania współpracy pomiędzy Internatem Zespołu Szkół w Lubomierzu a Bursą Szkolną nr.1 w Jeleniej Górze, zespół wychowawców w składzie Michał Prutis, Mateusz Sadowski, Adrian Michałczak oraz Jakub Potkański zorganizowali Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego, który miał miejsce w jeleniogórskiej bursie.

 

 

W pierwszej kolejności zostało przeprowadzone losowanie par turniejowych. A następnie wychowankowie zaczęli zmagania w tenisie stołowym. Momentami rywalizacja stała na wysokim i wyrównanym poziomie, co dostarczyło wielu emocji i zwrotów akcji. Po dekoracji najlepszych zawodników, zwieńczeniem całego przedsięwzięcia była wspólna kolacja młodzieży.

„Podczas rozgrywek łatwo można było dostrzec przyjacielską atmosferę oraz panującego ducha fair-play, co potwierdza, że wynik sportowy był sprawą drugorzędną. Ideą naszych przedsięwzięć jest propagowanie sportowego trybu życia oraz integracja różnych środowisk młodzieży, co pozwoli wychowankom otworzyć się na nowe doświadczenia, emocję czy zawieranie nowych przyjaźni. Jako przedstawiciel grona pedagogicznego Internatu Zespołu Szkół w Lubomierzu chciałem bardzo serdecznie podziękować całej społeczności Bursy Szkolnej nr. 1 w Jeleniej Górze, za profesjonalne przygotowanie turnieju i przyjacielskie przyjęcie. Mam nadzieję, że uda nam się wznieść naszą współpracę na jeszcze wyższy poziom” – podsumował wychowawca Internatu Zespołu Szkół w Lubomierzu Michał Prutis.

-/Zespół Szkół w Lubomierzu/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here