Handlował podróbkami. Grozi mu 2 lata pozbawienia wolności

0
948

Mężczyzna oferował do sprzedaży między innymi podrobioną odzież, obuwie, torebki, perfumy opatrzone znakami znanych światowych marek.

 

37- letni mieszkaniec Legnicy oferował do sprzedaży towar opatrzony znakami znanych światowych marek, jednak nie były to oryginalne, a podrobione rzeczy. Wpadł w minioną niedzielę na giełdzie w Jeleniej Górze.

„24 kwietnia br. funkcjonariusze realizując działania dotyczące zwalczania przestępczości gospodarczej na terenie jeleniogórskiej giełdy zauważyli mężczyznę, który oferował do sprzedaży towary z podrobionymi znakami znanych firm. Była to między innymi odzież i obuwie sportowe, damskie torebki, paski, portfele, perfumy.” – tłumaczy podinspektor Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji, która dodaje, iż wartość zabezpieczonych rzeczy odpowiadająca oryginałom wynosi co najmniej 30 tysięcy złotych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. 37- latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może do 2 lat pozbawienia wolności.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here