Handlował narkotykami i posiadał broń palną

16
902

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Zabezpieczyli metamfetaminę, z której można uzyskać blisko 900 porcji handlowych. Policjanci ustalili również, że mężczyzna handlował narkotykami. Dodatkowo w jego aucie funkcjonariusze znaleźli broń palna wraz amunicją, na którą nie posiadał zezwolenia. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających, handel nimi oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji.

 

Funkcjonariusze prowadząc czynności w innej sprawie 28 listopada br. zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę, z której można uzyskać blisko 900 porcji handlowych. Ponadto w jego aucie znaleźli również broń palną wraz z amunicją, na którą 22-latek nie posiadał zezwolenia. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że podejrzany od 14 października 2018 roku do 28 listopada br. wielokrotnie udzielił narkotyki innemu mężczyźnie.

 

Mieszkaniec powiatu lwóweckiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają kolejnych klientów. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 29 listopada br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

 

podinsp. Edyta Bagrowska, KMP w Jel. Górze

16 KOMENTARZE

  1. A to się wreszcie “mandaryn” doigrał. Wszyscy włącznie z Policją wiedzieli, że od kilku już lat handluje na szeroką różnej maści narkotykami. Pielgrzymki ludzi i młodzieży (dzieci) bywało u niego na osiedlu po towar, aż wreszcie ślepa temida dostrzegła, że taki to diler i narkoman przebiera nogami domagając się usilnie bezpłatnych wczasów fundowanych przez Ministra Sprawiedliwości. Można tylko gratulować Policji, że chociaż z obcego powiatu, to jednak potrafili dorwać i zamknąć skutecznie hurtownie narkotyków i jej “szefa”

    • Niema zaco mi dziekowac, cala przyjemnosc po mojej stronie ,jak sie poprul na mnie i bili mi przez kretyna napasc z rabunkiem bo kretyn ze szczegolami wyjasnil policji co kupil ibyl tego swiadom to ma pecha nie sprzedaz tylko odbicie pileczki

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here