Gryfów Śląski: utrudnienia w ruchu

7
1573

Od rana na drodze krajowej w Gryfowie Śląskim tworzą się korki. To efekt prowadzonych prac remontowych i częściowego wyłączenia jezdni z ruchu.

 

 

Drogowcy wzięli się za naprawę nawierzchni na DK30. Usunęli wierzchnią, mocno już pofałdowaną warstwę asfaltu i przymierzają się do układania nowej nawierzchni.

7 KOMENTARZE

    • Jak to ten sam pan kieruje ruchem co wtedy gdy ja tamtędy przejeżdżałam to niech najpierw się doszkoli z podstaw kierowania ruchem. Wlazł na jezdnię przed moim samochodem i zatrzymał ruch żeby jakaś maszyna mogła przemanewrować się na skrzyżowaniu. Postał chwilkę po czym sobie uciekł na chodnik bez żadnego znaku czy już można jechać czy nie, zostawiając zdezorientowanych kierowców samym sobie.

  1. POTWIERDZAM KORKI TO SA PO MODERNIZACJI OSWIETLENIA MASAKRA CODZIENNIE TAK WCZESNIEJ NIE BYŁO TO SKRZYZOWANIE ZAKORKOWANE ,A TERAZ MIMO REMONTU SPRAWNIE PAN KIERUJE RUCHEM ZERO KORKA BRAWO. MOZE PRZY OKAZI NAPRAWY NAWIEZCHNI ZROBIC RONDO I PROBLEM Z GLOWY BEZ TYCH CHORYCH SWIATEŁ

  2. W końcu z tą drogą zrobiom porządek, a co do korków to powiem ze ostatnio się temu przyglądałem. W dużym stopniu to jest teraz nieumiejętność jazdy kierowców, ponieważ dojeżdżając do środka skrzyżowania jeden ma skręcić w lewo a drugi w prawo, to stoją i się zastanawiają który ma pierwszeństwo poczym jeden ruszy a drugi dalej czeka, aż wszystkie auta przejadą i będzie miał drogę wolna, a reszta aut zanim czeka. To jak w takim razie niema być korków? Oczywiście rondo to najlepsze wyjście, ale pozadne a nie takie jak już mamy.

    • Niestety na żaden remont się nie zanosi, tam w ogóle przydałoby się po remoncie nawierzchni wymalowanie na nowo pasów i zrobienie dwóch pod górkę, miejsca jest wystarczająco już teraz. Tylko że to już droga krajowa w obrębie Jeleniej Góry, więc to miasto za nią odpowiada. Inaczej w przypadku Gryfowa, bo nie jest miastem na prawach powiatu, więc robi to GDDKiA.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here