Gryfów Śląski: Urząd zamknięty dla interesantów

0
1266

Uprzejmie informuję, że od 12 października 2020 r. ( poniedziałek ) Urząd Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim będzie zamknięty dla interesantów.

 

Zwracam się do Państwa z prośbą o wykorzystywanie w kontaktach z urzędem poczty elektronicznej, telefonów oraz platformy ePUAP.

Ponadto informuję, iż wszystkie wnioski oraz podania nadal mogą być wrzucane do skrzynki podawczej znajdującej się od strony postoju TAXI

Szanowni Mieszkańcy

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID – 19 od poniedziałku 12 października 2020 r. wprowadzam do odwołania następujące zasady obsługi interesanta:

  1. Kontakt osobisty będzie możliwy tylko w wyjątkowych sytuacjach po uprzednim zgłoszeniu sprawy telefonicznie i ustaleniu, czy kontakt osobisty jest konieczny. Klient zostanie poinformowany gdzie, kiedy i jakie dokumenty należy przedłożyć aby przedmiotową sprawę załatwić. Klientom (w wyjątkowych uzasadnionych przypadkach) zostanie wyznaczona indywidualna godzina przyjęcia, tak aby ograniczyć kontakty osobiste do niezbędnego minimum.
  2. Wydawanie uzgodnionych z Klientem dokumentów odbywać będzie się przez okno koło drzwi wejściowych do Centrum Organizacji Pozarządowych.
  3. Akt zgonu będzie można uzyskać w Urzędzie Stanu Cywilnego po wcześniejszej rejestracji pod numerem: 75 78 13 403 lub mail usc@gryfow.pl lub 75 78 11 266 mail grunty@gryfow.pl
  4. Pozostałe sprawy można zgłaszać przez platformę ePUAP, telefonicznie lub mailowo- dane te zostały zamieszczone na stronie www.gryfow.pl , facebook
  5. Przyjmowanie Mieszkańców w ramach skarg i wniosków oraz innych sprawach w sposób bezpośredni zostaje zawieszone do odwołania.
  6. Wszystkie umówione wcześniej spotkania i wizyty zostają odwołane.

Za powstałe niedogodności i utrudnienia przepraszam, ale wynikają one z dbałości o bezpieczeństwo wszystkich Mieszańców.

 

Gryfów Śląski 12.10.2020 rok
/ – / Olgierd Poniźnik Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski

 

Informator Urzędu Gminy i Miasta

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here